Reklamı kapat

GNOX, SOL, FTM ve BNB’ye Bugün Yatırım Yapmaya Başlayın!

Kriptokoin
Kriptokoin 8 Ağustos 2022
0 görüntülenme
GNOX, SOL, FTM ve BNB’ye Bugün Yatırım Yapmaya Başlayın!

Yatırımcıların mevcut piyasa duyarlılığına hızlı tepki vermesi gerekiyor. Bitcoin için oluşturulmuş bir makro dip ile şimdi mükemmel bir yatırım fırsatı gözlemleniyor. Kripto para piyasaları sabırlı olanları ödüllendiriyor. En büyük faydaları elde eden, projeleri uzun süre elinde tutan yatırımcılar olmuştur. Bu makale, yatırımcıların ileride rahat olması için bugün satın almaları gereken dört kripto projesine yer veriyor: Gnox (GNOX), Solana (SOL), Fantom (FTM) ve Binance Coin (BNB). Bu paralar, bir sonraki boğa piyasası aşamasında gerçek canavarlar olacak ve mevcut fiyatları harika bir giriş noktası sunuyor.

Gnox (GNOX) için istikrarlı fiyat artışı beklentisi

Gnox, uzun ve dolambaçlı DeFi (merkezi olmayan finans) kazanma sürecini tek bir yatırım aracıyla sadeleştirdi. GNOX sahibi yatırımcılar, token sahipleri adına kazanan protokolün hazinesi aracılığıyla DeFi getirilerine maruz kalıyor. Satın alma ve satma vergileriyle finanse edilen hazine, sıkıntılı anlarda test edilmiş DeFi protokollerinde konuşlandırılır. Her otuz günde bir, ürettiği tüm getiri GNOX sahipleri arasında bölünür.

Balinalar zaten bu pek konuşulmayan çözümü DeFi’de kazanmayı hedeflediler. Hazine fonu yalnızca gelirlerle birikmek üzere inşa edildiğinden, asla anapara dağıtılmıyor. Gnox, yatırımcıların giderek artan stablecoin yansımaları almasıyla istikrarlı fiyat artışı görmeye hazırlanıyor.

Ethereum katili Solana için uzun vadede olumlu yorumlar

Mart 2020’de başlatılan bu ultra ölçeklenebilir birinci katman protokolü, saflarda kanlı bir savaş verdi. Şu anda piyasa değerine göre dokuzuncu sırada yer alıyor. Solana ağının yerel tokeni SOL, ağın performansı nedeniyle 2021 boyunca inanılmaz bir ralli yaptı. “Ethereum Katili” olarak adlandırılan Solana, tartışmasız ki, alan içindeki en hızlı projedir. Geliştiricileri, ağı tamamen hız kavramı etrafında inşa etti. Böylece yaklaşan yeni kripto alıcıları dalgasını destekleyebilecek bir finansal altyapıyı temsil ediyor. SOL, 41 dolardan işlem görüyor ve Kasım 2021’deki zirvesinden yüzde 80’lik bir geri çekilme yaşıyor. Bu nedenle SOL’un şu anki fiyatının ucuz olduğu düşünülmekte.

Bir diğer Ethereum katili: Fantom (FTM)

Fantom, “Ethereum katili” takma adını da alan başka bir katman bir ağdır. DeFi içinde kendine bir ev inşa etmiş, oldukça ölçeklenebilir bir ağdır. Hızlı işlem kesinliği ve  düşük ücretler ile DeFi meraklıları, EVM (Ethereum Virtual Machine) uyumlu bu ağa akın etti. Geliştiricileri ağ üzerinde DApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) oluşturmak için ödüllendiren teşvik programı ile birçok geliştiriciyi de kendine çekti. Sonuç olarak, Fantom, kripto içindeki en canlı ve organik ekosistemlerden birine sahip oldu.

Bitcoin'in Ötesi: 5 Altcoin Dikkat Çekiyor!

Ağın yerel tokenı FTM 0,33 dolardan işlem görüyor ve kritik direnci 0,57 dolardan ele almayı hedefliyor. Boğalar FTM’yi güçlü bir şekilde destekliyor. Uzmanlara göre bir sonraki piyasa döngüsü, bu coin’in önceki 3,40 dolarlık ATH’sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) gölgede bırakmasını sağlayacak. Bu da coin’i mevcut fiyat noktasında yatırımcılar için inanılmaz bir seçim haline getirecek.

Binance Coin (BNB) için sıradakiler

BNB, BSC’nin (Binance Smart Chain) yerel tokenı ve Binance’in yardımcı program tokenıdır. Binance tarafından yönetilen tüm projelerin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu token haklı olarak ilk beş kripto projesinde yerini almıştır. BNB’nin muazzam bir değer teklifi var, kripto alanındaki önemli rakamlarla destekleniyor ve ticaret hacminde her artış olduğunda değer kazanıyor. BNB, her yatırımcının portföyünde olması gereken önemli bir kriptodur. 291 dolardan işlem gören BNB, önümüzdeki aylarda 690 dolarlık bir önceki zirvesini hedefleyecek. Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz:

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Vitalik Buterin'den Ethereum Öngörüleri: Bu Seviyelere Düşecek!
Vitalik Buterin’den Ethereum Öngörüleri: Bu Seviyelere Düşecek! Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin Pazartesi günü, önümüzdeki 10 yılın Ethereum (ETH) ve tüm kripto endüstrisinde dönüşüme yol açacağını söyledi. Merge, ölçeklendirme ve iyileştirilmiş verimlilik nedeniyle işlem ücretleri 0,05 doların altına düşürecek. Bu nedenle kripto ödemelerinin benimsenmesini...
Aslı Dinçer 8 Ağustos 2022