Gözler Bu 3 Altcoin’de: Binance Önemli Duyurular Yaptı!

2843696 850565939
Google News

Lider kripto para borsası Binance, 3 altcoin projesi hakkında aşağıdaki duyuruları yaptı.

 • Lisk (LSK) ağ yükseltmesi ve hard fork tamamlandı
 • Elrond (EGLD) ağ yükselmesi destekleniyor
 • STEPN (GMT) token satışları için resmi duyuru yapıldı

Yazının devamında, bu duyuruların ayrıntıları yer alıyor…

Dikkat: Binance Bu 11 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Binance 3 altcoin için önemli duyurular yaptı

Binance, Lisk (LSK) ağ yükseltmesini ve hard fork’u tamamladı. LSK için para yatırma ve çekme işlemleri artık açık. LSK mevduatları, kullanıcı hesaplarına yansıtılmadan önce 150 blok onayı gerektirecek. Kullanıcı hesaplarına yatırılmadan önce 1 blok onayı daha alacak.

Binance, Elrond (EGLD) ağ yükseltmesini destekliyor. Elrond (EGLD) ağ yükseltmesi 4 Mart 14:55’te (UTC) gerçekleşecek. EGLD’nin yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 4 Mart 13:55 (UTC) tarihinden itibaren askıya alınacak. Borsa şu uyarılarda bulunuyor:

 • EGLD işlemleri, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir.
 • Elrond (EGLD) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 2022-03-04 14:55’te (UTC) gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.
 • Binance hesaplarında EGLD bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri Binance üstlenecektir.
 • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu düşündüğümüzde EGLD için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.

Binance, 28.Binance Launchpad projesinin STEPN (GMT) olacağını duyurdu. STEPN için token satışı, 2022-03-02 00:00 AM’den (UTC) başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydı ile launchpad abonelik formatını takip edecek. Binance, 2022-03-02 00:00 AM (UTC) ile 2022-03-09 00:00 AM (UTC) arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecek. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce burada duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir. GMT token satış detayları:

 • Launchpad hard cap: 4.200.000 USD
 • Kullanıcı başına hard cap: 15.000 USD (1.500.000 GMT)
 • Toplam arz: 6,000,000,000 GMT
 • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token: 420.000.000 GMT (toplam arzın %7’si)
 • Halka açık token satışı fiyatı: 1 GMT = 0.01 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelikten önce belirlenecektir)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku