2 Analist, Aralık’ta Güçlü Yükselebilecek 13 Altcoin Açıkladı!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 Aralık 2022
4.059 görüntülenme
2 Analist, Aralık'ta Güçlü Yükselebilecek 13 Altcoin Açıkladı!

Popüler bir kripto para analisti, takip edilmesi gereken üç altcoin açıkladı. Ayrıca, bir kripto influencer’ı, gelecek vadeden ilk on altcoin projesinin bir listesini paylaştı. Listede KSM, dYdX, Waves, STEPN de yer alır.

Van de Poppe’un izlediği altcoin projeleri: LINK, BNB ve MATIC

Eight Global CEO’su ve tanınmış kripto analisti ve traderı Michael van de Poppe, Aralık ayı boyunca takip edilmesi gereken üç altcoin projesini açıkladı. Bu kriptolar arasında Chainlink (LINK), Binance Coin (BNB) ve Polygon (MATIC) yer alıyor.

Altcoin

CoinMarketCap’ten alınan veriler, LINK’in son 24 saatte %0,87’lik bir fiyat artışı kaydettiğini gösteriyor. Altcoin şu anda 7,54 dolardan el değiştiriyor. Kripto, aynı zaman diliminde 7,72 dolarlık bir zirve ve 7,32 dolarlık bir dip seviyeyi gördü.

LINK şu anda sadece yedi gün içinde %12’den fazla yeşil renkte. Bu yüzden, geçen hafta altcoin için işler iyi gitti. Ancak LINK, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı sırasıyla yaklaşık %0,37 ve %0,09 oranında zayıfladı.

Altcoin

Van de Poppe’nin göz kulak olduğu bir diğer altcoin ise Binance Coin (BNB). Altcoin, son 24 saat içinde %0,38’lik bir fiyat düşüşünden sonra şu anda 298,83 dolar seviyesinde. Bununla birlikte kripto, geçen haftaya göre %0,48 oranında hala yeşilde. BNB’nin 24 saatlik işlem hacmi bugün için yeşil renkte. Ayrıca, şu anda %6’dan fazla artışın ardından 1.036.620.065 dolarda bulunuyor.

Altcoin

Van de Poppe, MATIC’in fiyatının genellikle BNB fiyatı yükseldiğinde arttığına inandığı için MATIC’i de izliyor. MATIC’in fiyatı %5,73 artış kaydetti.  Şu anda 0,921 dolardan işlem görüyor. Altcoin ayrıca geçen haftaya göre %5’ten fazla yeşil renkte. Son 24 saatte, MATIC’in işlem hacmi %90 artışla 509.858.649 dolar olarak gerçekleşti.

GCrypto’nun kripto para listesinde neler var?

Generation Crypto Media’nın CEO’su olan Ben GCrypto, piyasa değeri 250 milyon doların altında olan gelecek vaat eden ilk on proje listesini paylaştı. GCrypto’nun listesinin başında, büyük ölçüde birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir bir geliştirici çerçevesi sağlamak için tasarlanmış deneysel bir Blockchain platformu olan Kusama (KSM) yer alıyor. Tokenin toplam dolaşımdaki kripto para arzı 8.470.098 KSM. Altcoin, son 24 saatte %8’in üzerinde kazançla 29,37 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, 24 saatlik işlem hacminde %143 artış kaydetti.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, KSM geçen yılki boğa sezonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 623 dolara ulaştı. CoinMarketCap’in verilerine göre altcoin, Ocak 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,9158 doları gördü. Bu seviyesinden KSM’deki ilk yatırımcılar hala %3.100’ün üzerinde yatırım getirisi elde ediyorlar. Listede ayrıca, gözetimsiz merkezi olmayan kripto para birimi borsasının yönetişim tokeni olan DYDX (dYdX) de yer alıyor.

DyDx’in toplam dolaşımdaki 65.569.295 token arzı ile 112.988.991 dolarlık bir piyasa değeri var. CoinMarketCap verilerine göre kripto para, geçen yıl Eylül ayında lansmanından üç hafta sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27,78 dolara ulaştı. dYdX şu anda 1,27 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, önceki 24 saatte %5’in üzerinde bir fiyat düşüşü yaşadı.

GCrypto’nun listesindeki diğer önemli kripto para birimleri arasında, Waves (WAVES), STEPN (GMT), Ecomi (OMI) ve Maira Dex (MEX) yer alır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu 8 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: CME Duyurusu Var!
Bu 8 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: CME Duyurusu Var! Chicago Mercantile Exchange (CME), yeni endeksler için CF Benchmarks’la birlikte çalışacak. Solana tabanlı merkezi olmayan borsa olan Orca, ödemeler hizmet sağlayıcısını entegre etti. SuperOne, teknik geliştirme ve benimseme için iki önemli ortaklığa imza attı. Altcoin projelerine ilişkin...
Vural Erkan 1 Aralık 2022