Büyükler Çökerken Günün Yükseliş Lideri O Metaverse Coin!

Serkan Eser
Serkan Eser 13 Kasım 2021
1 görüntülenme
adobestock chonlatit 1

Lider kripto para Bitcoin, yazım sırasında düşüş eğiliminde ve 63 bin doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Son günlerde yükselen SHIB ve DOGE gibi meme coin’lerde değer kaybediyor. Ancak günün en fazla yükselen kripto parası ise bir metaverse coin! Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Günün en fazla yükselen kripto parası bir metaverse coin!

Lider kripto para Bitcoin, Evergrande’nin iflas haberleri üzerine düşüş trendine girdi. Hatta gelişmeyle birlikte 6 bin doları aniden sildi. Ayrıca SEC, dün bir Bitcoin EFT başvurusunu reddettiğini açıkladı. Bu gelişmeler piyasayı aşağı yönlü baskılıyor. Son haftalarda yükselen SHIB ve DOGE gibi meme coin’ler bile değer kaybediyor. Ancak bir metaverse coin ise güçlü yükseliyor.

Ünlü Analist: Bu Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep Var!

Decentraland (MANA) bugün piyasanın en çok değer kazanan kripto parası. Yazım sırasında MANA, yüzde 26’dan fazla artışla 3,65 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Milyonluk abonesi olan Coin Bureau’nun analisti de kripto paraya dikkat çekti ve yükseliş beklediğini açıkladı. Analiste göre, bu metaverse coin’e önemli kurumsal talep var. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

İlk olarak, kripto pazarının geri kalanı toparlanmaya devam ediyor. En önemlisi, Bitcoin hakimiyeti düşüşte, bu da paranın MANA gibi altcoin’lere taşındığı anlamına geliyor. Decentraland‘s Grayscale Trust’ta tutulan para miktarı bu yılın Mart ayından bu yana iki katından fazla arttı. Bu, Decentraland için önemli kurumsal talep olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

low cap soar
Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Yeni Borsalara Giriyorlar! Altcoin piyasasında hareketli günlerden geçiyoruz. Meme coin, metaverse coin, NFT coin’leri gibi yeni trend kripto paralar güçlü yükseliyor. Bugün ise güne damga vuran kripto para bir metaverse coin olan MANA’dır. Yatırımcı ilgisi lider kripto paradan yeni tür...
Serkan Eser 13 Kasım 2021