3 Büyük Haber, Bu Metaverse Coin Fiyatını Patlattı!

sube
sube
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni ortaklıklar, bir main-net yükseltmesi ve bir stablecoin başlatma planları, metaverse coin projesi WEMIX fiyatında %200’lük bir ralliyi tetiklemiş gibi görünüyor.

Üç önemli haberle metaverse coin fiyatı uçtu!

Klaytn ağında çalışan bir metavrese coin projesi olan WEMIX, GameFi devrimine katılmayı hedefliyor ve bu hafta, projenin yerel tokeni (WEMIX), daha geniş piyasada satışlar devam ederken bile yükselmeyi başardı.

TradingView’den elde edilen veriler, 12 Mayıs’ta 1,27 dolara düşmesinden bu yana, WEMIX fiyatının 24 saatlik işlem hacmi 652 milyon dolara yükselirken, 25 Mayıs’ta %269 artarak 4,70 dolara ulaştığını gösteriyor.

Metaverse coin
WEMIX 1 günlük grafik / Kaynak: TradingView

Uzmanlara göre WEMIX için fiyatın tersine çevrilmesinin üç nedeni, yakında çıkacak olan WEMIX 3.0’ın piyasaya sürülmesi, bir dizi proje lansmanı ve ortaklık anlaşması ve token holder’ları için kilitleme staking’in tanıtılması.

WEMIX 3.0 geliyor!

WEMIX’e dikkat çeken ana gelişme, protokolün 15 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan main-net lansmanı. WEMIX 3.0, Stake-Based Proof-of-Authority  (SPoA) konsensüs algoritması kullanacak ve Ethereum sanal makinesi (EVM) uyumlu bir public chain (genel zincir) olacak. Ana ağ lansmanının bir parçası olarak WEMIX, ekosistemin yerel stablecoin’i olarak WEMIX Dolarını (WEMIX) de tanıtacak.

Metaverse coin

Açıklamalara göre WEMIX, USD Coin (USDC) ve itibari para birimleri gibi off-chain varlıklar tarafından desteklenen %100 teminatlı bir stablecoin olacak.

Metaverse coin için yeni ortaklıklar heyecanı artırıyor

Mayıs, birden fazla oyun başlatıldıktan veya ağdaki yaklaşan lansman tarihlerini açıkladıktan sonra WEMIX protokolü için yoğun bir ay oldu. Yeni eklemeler arasında Crypto Ball Z, Four Gods ve Every Farm ile SpoLive spor tahmin oyununun dahil edilmesi yer alıyor.

Protokol lansmanlarının yanı sıra WEMIX, Old Fashion Research (OFR) kripto fonunda lider yatırımcı olmanın yanı sıra Jadu adlı ABD merkezli bir artırılmış gerçeklik metaverse girişimine yapılan yatırım da dahil olmak üzere çeşitli stratejik yatırımları duyurdu. Ayrıca, Kriptokoin.com haberlerinde de yer verildiği üzere 17 Mayıs’ta WEMIX’in arkasındaki ekip, Vietnam Blockchain Derneği ile de bir mutabakat zaptı imzaladı.

Artan bahis ödülleri

WEMIX ayrıca, WEMIX holder’larına uzatılmış bir kilitlenme süresi taahhüt ettikleri için artırılmış staking ödülleri sunan bir teşvik olan Stake360’ı da piyasaya sürdü.

Tüm token sahiplerine sunulan standart %7 stake ödülüne ek olarak, 90 ila 360 günlük bir kilitlenmeyi kabul eden yatırımcılar %9 ila %20,28 arasında kazanabiliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Büyük Haber, Bu Metaverse Coin Fiyatını Patlattı!