Haftalık DOGE ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 24 Nisan 2022
0 görüntülenme
where to buy dogecoin doge as it skyrockets following elon musks revelation that tesla will accept it as payment 1280x720 1

Haftanın son gününe yaklaşırken Bitcoin fiyatı 40 bin doları bir kez daha direnç olarak test edecek. Bununla birlikte Dogecoin (DOGE), önceki hafta yaşanan düşüşten kurtulmak için HL ve LH seviyeleri eşliğinde konsolide oluyor.

DOGE fiyatı konsolidasyonu yukarı yönlü tamamlamaya hazırlanıyor

Dogecoin fiyatı geçen hafta düşüşe geçti, ancak 55 günlük SMA’nın 0.1323 dolar civarındaki sıçraması, boğaları 0.16 dolara ulaştıramadı. Analist Filip L., her iki yönde de kırılma beklediğini, ancak soğuma eşliğinde 0,18 doların kırılabileceğini düşünüyor. Ayrıca, şunlara belirmekte fayda var: Rusya şu anda Ukrayna’da doğunun sadece bir kısmını almaya odaklanıyor, durumu daha da tırmandıran hiçbir temel yeni unsur eklenmedi ve Macron anketlerde Le Pen’de daha da güçleniyor, AB’yi bir haftalık istikrara ve iktidarda önemli bir değişiklik olmamasına yönlendiriyor.

Analiste göre bu unsurlar, DOGE fiyatını 200 günlük SMA’ya karşı 0.18 dolara kadar itmek için yeterli olabilir. Bu rüzgarlar 200 günlük SMA’nın üzerinde kırılmaya yetecek kadar ağırlaşırsa, dolar endeksi 100’ün üzerinde işlem görüyor ve bu nedenle ralliyi biraz yavaşlatıyor.

Aşağı yönlü risk, daha fazla kazanç eksikliğinden veya CEO’lardan müşterilere yansıtılması gereken artan fiyat maliyetlerine ilişkin uyarılardan gelebilir ve bu da daha fazla enflasyona neden olabilir. Bu, Dogecoin’de 0.1255 dolara ve hatta muhtemelen 0.1004 dolara geri dönerek yıl için yeni en düşük seviyelerin basılmasıyla piyasalarda geniş bir risk kaybını tetikleyebilir.

BTC fiyatı, riskler azaldıkça yatırımcı duyarlılığının arttığını görüyor

Makro ekonomik faktörler doların geri çekilmesini daha da artıracağı ve daha fazla yukarı yönlü potansiyel yaratacağı için BTC fiyatının Pazartesi günü 44.088.73 doların üzerinde açılması gerekiyor. Buna ek olarak, Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz Ukrayna’dan gelen haberlerin giderek daha fazla ikinci aşama haline geldiği ve biraz arka plana düştüğü gerçeği göz önüne alınabilir. Bu da görüşmelerin hala devam ettiğini ve Rus askeri eylemlerinin şimdi olduğu gibi her gün bir çözüme hala arabuluculuk edilebileceğini gösteriyor.

Haftalık DOGE ve Bitcoin Tahmini

Bu ortam kazanılacak istikrarlı bir trend, analiste göre Bitcoin boğalarının aşağıdaki seviyeleri ele geçirmesine yardımcı olabilir:

Bu ivme üzerinde istikrarlı bir ralli, BTC fiyatını önümüzdeki hafta sonuna kadar 50.019.29 doların üzerine çıkaracak ve bu süreç içinde, 54.00 dolara doğru daha fazla artış için destek olarak 200 günlük SMA ve psikolojik 50.000 dolar alanı ele geçirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ripple sec
Ripple İçin Bu Tarihe Dikkat: İşte XRP’ye Olacaklar! SEC ve Ripple davası 2023’e uzanabilir. Cuma günü, uzatma için bir program öneren ortak bir mektup yayınlandı. Her iki taraf da 2 Ağustos 2022’den itibaren bir özet karar açılış özeti başlatmayı kabul etti. Bununla birlikte bilirkişilerin ifadelerinin...
Buğra Çağlar 24 Nisan 2022