Liste Açıklandı: İşte Haftaya Alınacak 9 Altcoin!

Liste Açıklandı İşte Haftaya Alınacak 9 Altcoin!
Liste Açıklandı İşte Haftaya Alınacak 9 Altcoin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftaya alınacak altcoin projeleri için liste belirlendi. Buna göre radarda 9 kripto para projesi yer alıyor. Detaylara bakalım.

Altcoin ThORChain (RUNE)

THORChain (RUNE) yeni hafta öncesinde izlenmesi gereken en iyi 5 kriptodan biri olarak ortaya çıkıyor. Çünkü bu kripto para birimi varlığı son birkaç hafta içinde büyük ilgi görmeye devam etti. RUNE/USDT’nin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,8 dolardan zorlu bir düşüş yaşadı. Altcoin RUNE yılın en düşük seviyesi olan 0,8 dolara geldi.

Altcoin RUNE’un 0,8 dolarlık fiyatı önemli. Buna göre, boğalar bu kripto para varlığını yeni bir yılın en yüksek seviyesine çıkarmak isteyecek. On-chain veriler RUNE için artan alım hacmini gösterdiğinden ayılar için bir dip işareti sözkonusu. RUNE/USDT fiyatı, 0,8 dolarlık temel desteği bulduktan sonra 1 dolara kadar yükseldi. Burada fiyat, RUNE/USDT için yükseliş fiyat kontrolünü gösteren yükselen bir üçgen oluşturdu. RUNE için günlük destek seviyesi 0,8 dolar seviyesinde. Direnç ise 1.48 dolar seviyesinde yer alıyor.

Altcoin Solana (SOL)

Altcoin Solana’nın (SOL) mevcut fiyat hareketi, güçlü topluluğu olduğunu kanıtladı. FTX’in çöküşüyle yaşadığı sıkıntıdan sonra çantada tutmak için harika bir proje. SOL/USDT’nin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 250 dolardan 14 dolara geriledi. Birçok spekülatör fiyatın 1 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. 14 dolarda boğalar iyi bir destek oluşturduğundan SOL’un fiyatı iyi tepki verdi.

Altcoin SOL/USDT’nin fiyatı, boğaların direnç olarak hareket eden bu bölgeyi desteğe çevirmesiyle 22 dolara yükseldi. Buna göre bu durum SOL için yükseliş fiyat hakimiyetini gösterdi. SOL/USDT fiyatı şu anda Solana fiyatı için destek görevi gören 50 günlük EMA’nın üzerinde 24 dolardan işlem görüyor. SOL için günlük destek 22 dolar seviyesinde yer alıyor. SOL için günlük direnç seviyesi ise 28 dolar.

Highstreet (HIGH)

Highstreet (HIGH), Binance, Jump trading ve Animoca Brands gibi en iyi yatırımcılardan destek aldı. sonrasında 2023 için büyük bir performans sergilemeye devam etti. Buna göre fiyat, ayılar tarafından reddedilmeden önce 4,7 dolara yükseldi. HIGH/USDT’nin fiyatı, boğaların alım emirleri için iyi bir talep bölgesi oluşturduğu 1 dolara kadar düşüş gösterdi. HIGH’ın fiyatı, fiyat 1,4 dolara yükselirken 1 dolardan destek oluşturdu.

HIGH/USDT fiyatı şu anda %38,2 FIB değerinin altında işlem görüyor. HIGH/USDT fiyatı bu bölgenin üzerinde kapanırsa, HIGH’ın 50 günlük EMA’sının üzerinde yükseliş olacak. Bu durumda fiyat rallisini sürdürdüğünü görebiliriz. Altcoin HIGH için günlük destek 2,2 dolar seviyesinde yer alıyor. HIGH için günlük direnç ise 1 dolar seviyesinde.

Meme coin PEPE

PEPE meme coin önemli bir direnç noktasında. Bir ayı piyasasında milyonerler yaratma ve bir boğa piyasasında çok daha fazlasını yaratma potansiyeli göz önüne alındığında, traderların ve yatırımcıların ticaret portföylerinde sahip oldukları en iyi 5 kriptodan biri olmaya devam ediyor. Altcoin PEPE’nin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000431 dolardan 0,00000112 dolara düştü.

altcoin

PEPE fiyatı, 0,00000102 dolarlık güçlü bir destek oluşturdu. Sonrasında, %38,2 FIB değerine karşılık gelen 0,00000150 dolarlık direncin hemen altında, 0,00000138 dolarlık yüksek bir seviyeye sıçradı. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yeni haftaya girerken PEPE için daha fazla yükseliş fiyat hareketi anlamına gelecek. Çünkü fiyat direnç olarak hareket eden 0.00000185 doları yeniden test etmeyi hedefleyecek. Altcoin PEPE’nin fiyatı 0,00000185 doları geçerse, boğaların PEPE’nin fiyatını 0,00000230 dolara yükselttiğini göreceğiz.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Shibarium mainnet sürümü, SHIB fiyatı için muazzam bir katalizör olmaya devam ediyor. Çünkü veriler alımlarda artan hacme işaret ediyor. Ayrıca traderların ve yatırımcıların biriktirme ihtiyacını gösteriyor. Buna göre bu durum fiyatı yükseltiyor. Altcoin SHIB/USDT fiyatı, 0,00000600 dolar düşük bir seviyeden 0,00000850 dolar gibi yüksek bir seviyeye sıçradıktan sonra, boğalar 0,00001200 doları geri almaya çalışıyor. Buna göre SHIB fiyatı çok fazla yükseliş hareketi gösterdi.

SHIB fiyatı boğaların 0,00001200 doları geri alması durumunda ne olacak? Bu durum %100 yükseliş anlamına gelecek. Geçtiğimiz hafta altcoin SHIB için MACD ve RSI değerleri, ayılar için yavaşlama niyeti olmayan bir yükseliş yönlü fiyat eğilimine işaret ediyor.

Altcoin XRP artışa geçecek mi?

Ünlü analist Michaël van de Poppe, XRP için bir giriş noktası beklediğini söylüyor. Ayrıca Poppe XRP için yatırımcılara bu altcoini çantalarınızda bulundurun tavsiyesi yapıyor.

altcoin

Altcoin XRP şu anda 0,63 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %0,25 kazanç ve 7 günlük zaman diliminde %5,55 kayıp söz konusu.

Cardano (ADA)

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) yatırımcıları altcoin Cardano’ya (ADA) daha çok ilgi gösteriyor. Cardano Ekosistemine Kilitlenen Toplam Değer (TVL) de artıyor. Buna göre 24 DeFi protokolü arasında 600 milyon ADA ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Artan faaliyet Messari tarafından da rapor edildi. Buna göre 2023’ün ikinci çeyreği Cardano için en iyi çeyreklerden biri oldu.

altcoin

Ortalama günlük DApp işlemleri art arda üçüncü çeyrekte de artış gösterdi. Dapp aktivitesi 2. çeyrekte bir önceki çeyreğe göre %49,0 artış göstererdi. Buna göre günlük ortalama 57.900 işleme ulaştı. Son altı ay içinde oluşturulan protokoller, 2. çeyrekte %47,4 TVL hakimiyeti oluşturdu. Altcoin ADA yazıyı yazarken 0,29 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %1,02 ve 7 günlük zaman diliminde %0,44 değer kaybı var.

Altcoin Nano (XNO)

Cryptollica isimli analist, altcoin XNO/USDT grafiği için oyunda bir ‘Ters Baş ve Omuzlar’ modeli görüyor. Buna göre bu, trendin tersine dönmesine işaret ediyo. Önümüzdeki günlerde doğrulanırsa fiyatta önemli bir artış gelecek. Analist tarafından gösterildiği gibi, nano (XNO) 2021’de 17-18 dolar arasındaki yerel zirveyi kovalamadan önce de benzer bir şey yaşamıştı.

Nano, toplam 133,2 milyon XNO arzı ile 2017 yılında tamamen dağıtılan düşük sermayeli bir kriptodur. Protokolü, genellikle bir saniyenin altında onaylanan, sıfır ücretle dünya çapında izinsiz işlemlere izin veriyor. En son protokol güncellemesi (v25) ağın performansını ve işlem spam’ine karşı dayanıklılığını artırmış durumda. Altcoin XNO yazıyı yazarken 0,66 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %0,83 ve 7 günlük zaman diliminde %1,78 kayıp yaşadı.

Arkham (ARKM)

Arkham Intelligence, 10 Temmuz’da, ekip tarafından “intel-to-earn” olarak adlandırılan yeni bir model kullanarak bir istihbarat pazarı başlatan bir zincir içi istihbarat platformudur. Platformun lansmanını, Binance’de listelendikten sonra %1.500 artış gösteren altcoin ARKM token’ının airdrop’u ve lansmanı takip etti.

altcoin

Kriptokoin.com olarak baktığımızda altcoin ARKM, yazıyı yazarken 0,419 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %2,04 kazanç elde etti. Ayrıca 7 günlük zaman diliminde %8,49 değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Liste Açıklandı: İşte Haftaya Alınacak 9 Altcoin!