Haziran’a Damga Vuracak 3 Metaverse Coin Çıktı!

metaverse crypto coins below 0001 may 2022
metaverse crypto coins below 0001 may 2022
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse coin piyasası, artan kurumsal yatırım ve yeni projeler eşliğinde artan oranda benimsenme görüyor. Kripto para piyasası iyileşme sürecindeyken hangi metaverse projeleri hamle yapabilir? Hazir için 3 projeyi listeleyelim.

Haziran 2022’de yüksek getiriler için en iyi 3 metaverse coin

ApeCoin (APE)

ApeCoin, tüm zamanların en başarılı NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcıları Yuga Labs tarafından inşa edilen Otherside metaverse’e güç veren bir metaverse coin’dir. Teknik kısımda, uzun bir yükseliş trendi ardından toparlanma sürecinde.

Haziran'a Damga Vuracak 3 Metaverse Coin

Şu anda haftalık EMA 8, 10 doların biraz üzerinde – mevcut APE fiyatından çift haneleri yeniden test etmek için olası bir ortalama geri dönüş oynatma ayarlıyor, yaklaşık 6.50 dolar. APE haftalık bir mumu 12 doların üzerine geri kapatabilirse, bir sonraki direnç seviyesi 16 dolar. Bunun üzerinde bir kapanıştan sonra, önceki ATH seviyesi olan 28 dolara kadar çok az direnç var.

Project Galaxy (GAL)

GAL, Mayıs ayında piyasaya sürüldü ve yalnızca üç haftadır işlem görüyor. Piyasa değeri şu anda sadece 156 milyon dolar. Projenin yapmayı amaçladığı şey, NFT’ler için bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı sağlamaktır – bu, metaverse için bir uygulamaya sahip olacak. Örneğin, metaverse oyunlarında, başarıların Blockchain üzerinde kaydedilmesini ve oyuncuların NFT sadakat programları içinde Galaxy OAT’ler (başarı tokenleri) olarak adlandırdığı şeyle daha iyi ödüllendirilmesini sağlayacaktır.

Haziran'a Damga Vuracak 3 Metaverse Coin

Teknik kısımda, GAL 19 dolar ATH fiyatından %420 indirimli işlem görüyor. Bu seviyeyi geri alırsa piyasa değeri 1 milyar doları aşacak. Projenin yol haritasında ne kadar erken olduğu göz önüne alındığında, GAL yüksek bir yatırım getirisi (ROI) için izlenecek bir metaverse coin olabilir.

Gala (GALA)

GALA fiyatı, Kasım 2021’deki 0,09 doların tüm boğa koşusunu 0,84 dolara – 93x’lik bir hareket ve 2021’in en düşük seviyesinden 120 kattan fazla getiriye – geri çekti. Mayıs 2022 kripto çöküşünden bir gün sonra diğer birkaç metaverse coin ile birlikte %30’un üzerinde sıçradı ve alıcıların düşüşü satın almak için adım attığını düşündürdü.

Teknik kısımda, potansiyel olarak haftalık 21 EMA’yı 0,19 dolardan ve 0,786 Fib seviyesinden yeniden test etmek için iyi bir nokta olan 0,21 dolar bölgesinde işlem görüyor. Metaverse coin piyasasındaki bilinirliği nedeniyle sektöre öncülük edebilecek bir altcoin.

Kriptokoin.com olarak ayrıntılı bir metaverse makalesini burada ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Haziran’a Damga Vuracak 3 Metaverse Coin Çıktı!