XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Netflix: House of Cards iptal ediliyor

8 görüntülenme
Netflix’e ekonomik olarak büyük katkı yaratan ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından takip edilen House of Cards sona yaklaşıyor.
House of Cards’ın yıldızı Kevin Spacey’nin genç bir çocukla cinsel ilişki yaşadığının ortaya çıkmasının ardından Netflix diziyi iptal ettiğini duyurdu.

2017 yılı birçok açıdan unutulmaz bir yıl oldu. Uluslararası anlamda “itiraf etme” yılı olarak hatırlanacak 2017’de bir başka kişi daha itiraf yaptı. Şu anda Netflix’de devam etmekte olan Star Trek: Discovery’nin aktörü Anthonny Rapp, yine başka bir Netflix dizisi House of Cards’ın yıldızı Kevin Spacey’nin kendisini taciz ettiğini duyurdu. Rapp, 14 yaşındayken Kevin Spacey tarafından tacize uğradığı açıklamalarının ardından Netflix, Kevin Spacey’nin oynadığı House of Cards dizisini iptal ettiğini açıkladı.

Netflix, Spacey’nin 26 yaşındayken 14 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismar etmeye çalıştığına dair iddialardan dolayı derinden üzüldüklerini, ancak dizinin iptal edilmesi kararını aylar öncesinde aldıklarını belirtti. Netflix’in diziyi iptal etme kararının bu konuyla ilgisi var mı bilinmez, ancak bu açıklamaların bu dönemde yapılmasının sebebinin bu olduğuna kesin gözüyle bakabiliriz.

Diziyi takip edenlere duyuralım, dizinin 6. sezonu finaliyle birlikte 2018’de yayınlanacak. Bunun ardından Kevin Spacey’nin başka bir Netflix projesinde yer alacağı düşünülmüyor.

Olaylar Nasıl Yaşanmıştı

Bu olay işin magazin kısmına girdiği için pek girmek istemiyorum, ancak sizleri kısaca bilgilendirmek istiyorum. Son günlerde ortaya çıkan itiraflardan cesaret alan Anthonny Rapp, Spacey tarafından 14 yaşındayken cinsel istismara uğradığını belirtmişti. Bu açıklamanın ardından Kevin Spacey’den bir açıklama gelmişti. Spacey, olayı hatırlamadığını, ancak sarhoşluğun etkisiyle böyle bir olay yaşandıysa Rapp’ten özürler dilediğini belirtmişti. Spacey açıklamalarının devamında, eşcinsel olduğunu da açıklayarak konu hakkında samimi olmayı seçmişti.

Anthony Rapp

Anthony Rapp

Webtekno

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin ile ilgili işlerde yüzde 82 artış! ABD menşeili işe alım sitesi olan FreeLancer’ın CEO’su, Bitcoin bağlantılı işlerde üçüncü çeyrekte büyük bir artış gördüğünü söyledi. Matt Barrie yaptığı açıklamada, “İnsanlar yeni kripto para birimleri tasarlamaları için freelancer’ları işe alıyor.” dedi. Şirket geçtiğimiz Çarşamba yaptığı...
Egehan Karışman 31 Ekim 2017