Reklamı kapat

HTC ‘Blokzincir Telefonunu’ Bu Yılın Üçüncü Çeyreğinde Çıkarıyor

Mert Kaya
Mert Kaya 11 Temmuz 2018
69 görüntülenme

Kendilerini “akıllı telefonların öncüsü” olarak tanımlayan HTC ‘blokzincir telefonunu’ bu bu yılın halihazırda içerisinde bulunduğumuz üçüncü çeyreğinde çıkaracak.

HTC’nin blokzincir telefonu hakkında büyük bir bilgi eksikliği olmasına rağmen firma telefonu çıkaracağı tarih olarak bu yılın üçüncü çeyreğine işaret verdi ve bu üçüncü çeyrek içinde bulunduğumuz bu üç aylık dönemin (Temmuz-Ağustos-Eylül) herhangi bir gününe denk geliyor olabilir, hatta bugüne bile…

HTC’nin baş kripto müdürüne göre telefonun odaklandığı noktalar veri duyarlılığı ve dijital kimliğe sahiplik. Ona göre:

“Yeni İnternet çağında insanlar genellikle veriler hakkında daha bilinçli. Bu da kullanıcının dijital bir kimliğe sahip olmaya başlaması için mükemmel bir fırsat. The Exodus başlangıç için muazzam bir telefon çünkü bu cihaz sahip olabileceğiniz en kişisel cihaz olacak. Ayrıca bütün verileriniz buradan ortaya çıkacak. İnterneti merkeziyetsiz hale getirmek ve interneti modern kullanıcılara göre yeniden şekillendirmek için büyük bir heyecan duyuyorum.”

HTC-Kripto Yakınlığı

HTC’nin şu anda en popüler ikinci dAPP olan CryptoKitties (Birincisi Etheremon) ile birlikte çalıştığı da biliniyor. CryptoKitties ile yapılan işbirliğinin dijital ürünler üreten reklam öğeleri için bir platform ve dağıtım kanalı yaratılmasının yolunu açacağı umut ediliyor.

HTC önümüzdeki zamanlarda çıkaracağı telefon hakkında daha çok bilgi yayınlayacağını açıkladı ancak henüz bu yönde bir açıklama gelmedi.

Popüler telefon firması HTC’nin dünya çapında toplamda 5000 çalışanı bulunuyor…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

TenX’in Kurucusuna Göre Bitcoin 2018’de 60.000 Doları Görebilir TenX’in (PAY) ortak kurucusu Julian Hosp’a göre Bitcoin 20.000 Dolar seviyelerinden 6.000 Dolar seviyelerine kadar düşüş yaşamış olmasına karşın hala bu yılın sonuna kadar 60.000 Dolar seviyesine ulaşabilecek potansiyele sahip. Hong Kong’daki RISE teknoloji konferansında CNBC’ye konuşan...
Mert Kaya 11 Temmuz 2018