İki Tecrübeli Analist Bu 2 Altcoin için Hedefleri Koydu: Güçlü Koşu Geliyor!

İki Tecrübeli Analist Bu 2 Altcoin için Hedefleri Koydu: Güçlü Koşu Geliyor!
İki Tecrübeli Analist Bu 2 Altcoin için Hedefleri Koydu: Güçlü Koşu Geliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, lider altcoin Ethereum’un döngü ortası bir dip yapmaya yakın olduğuna inanıyor. Bir başka popüler analist ise Ethereum rakibi Solana’nın 2021 performansıyla karşılaştırıldığında 600 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

Lider altcoin için büyük koşunun vakti geldi!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeni bir koşu için güç toplamaya devam ediyor. Özellikle spot Ethereum ETF’lerin Temmuz ortasında onay alacağı beklentisi lider altcoin’i destekliyor. Bluntz takma adlı analist, Ethereum’un ABC düzeltici dalgasını tamamlamak üzere olduğunu söylüyor. Analist, konsolide olan bir varlığın yeni bir beş dalga dalgalanmasını ateşlemeden önce bir ABC düzeltmesine tanık olma eğiliminde olduğunu belirten Elliott Wave teorisini uyguluyor. Bu bağlamda Bluntz, şu değerlendirmeyi paylaşıyor.

ETH/USD’ye baktığımızda, temelde yine dip seviyelerdeyiz, ancak buradan yukarı doğru hareket etmemiz çok garip olurdu… Bence nihayetinde ETH’nin 2.800 doları süpürmesi, en düşük seviyeyi alması ve geri kazanması gerekiyor ve sonunda Ethereum’da uygun bir ABC düşüşü gibi görünen şeye sahip olacağız … Bence burada ETH’de biraz yana doğru gidiyoruz ve en düşük seviyeleri alıyoruz ve sonra sıçramaya bakıyoruz.

Altcoin
Kaynak: Bluntz

Analiste göre, Ethereum’un ABC düzeltmesi sonunda yukarı yönde çözülecek. Bu da ETH’yi geri çekilmeden ve 8.000 dolarlık bir döngü zirvesine yükselmeden önce başlangıçta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.000 dolara gönderecek. Analist, bu konuda, şunları söylüyor:

ETH’nin henüz büyük bir yükseliş yaşamadığına hala inanıyorum ve bunun bu döngüde kesinlikle gerçekleşeceğini düşünüyorum. Sadece biraz geç oldu. Muhtemelen her an çıkabileceği söylenen Etheruem ETF anlatısı tarafından tetiklenecek. Herkes bunun hakkında konuşuyor, herkes bunun büyük bir ETH yükselişi haberi olmasını bekliyor. Bence büyük olasılıkla gerçekleşecek olan şey, ETH’nin önce satılması, dipleri görmesi ve ardından yoğun bir şekilde teklif almaya başlaması olacak.

Kaynak: Bluntz

Analist: Solana 600 dolar hedefliyor!

Fiyatlardaki toparlanma devam ederken Solana son zamanlarda piyasada güçlü hamleler yapıyor. Son fiyat artışının 141,7 dolara ulaşmasıyla Solana bu fiyatta güçlü bir direnç oluşturuyor gibi görünüyor. Bu arada, tanınmış bir kripto analisti olan Crypto Jelle, Solana hakkında yükseliş duygularını ifade ediyor ve mevcut piyasa davranışı ile 2021 yazındaki performansı arasında paralellikler kuruyor. Analist, Solana’nın yaklaşık 600 dolara yükselmesi gerektiğine inanıyor. Jelle’ye göre, Solana aylardır konsolide oluyor ve 2021’in ortalarında görülenlere benzer bir hareketle aynı destek alanını korurken daha düşük zirveler yapıyor.

Altcoin
Kaynak: Jelle

Jelle ayrıca Solana’nın kısa süre önce, tıpkı Temmuz 2021’de olduğu gibi haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) orta seviyesinden sıçradığını belirtiyor. Bu, Solana’nın büyük bir fiyat hareketine hazır olabileceğini gösteriyor. Jelle bu formasyonun tekrarlanacağından emin ve Solana’ya büyük miktarda yatırım yaparak 600 dolarlık bir fiyat hedefliyor. Bu, mevcut fiyatından çok daha yüksek ve çok fazla büyüme potansiyeline işaret ediyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İki Tecrübeli Analist Bu 2 Altcoin için Hedefleri Koydu: Güçlü Koşu Geliyor!