Türklerden İlgi Gören Altcoin Bomba Haberle Fırladı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
637 görüntülenme
İlgi Gören Altcoin Bomba Haberle Fırladı

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği NFT odaklı altcoin projesi Blur (BLUR), yakın tarihli ‘mobil cüzdan’ entegrasyonuyla yeni yatırımcılarını ağırlıyor. BLUR fiyatını %30 yükselten yeni duyurunun ayrıntıları şu şekilde…

NFT platformu Blur, NFT satın alma işlemleri için mobil erişimini başlattı

13 Mart tarihli duyuruya göre Blur, pazar genişlemesinin bir parçası olarak NFT satın almak için mobil erişimi destekleyeceğini duyurdu. Blur’un resmi Twitter hesabında yayınlanan tanıtım videosuna göre kullanıcılar, DApp bağlantısını destekleyen bir mobil cüzdan aracılığıyla web sitesinden NFT satın almaya başlayabilirler.

Duyurudan bu yana kullanıcı geri bildirimleri yağıyor. Bazı kullanıcılara göre Blur’un mobil web sayfası işlevi mükemmel çalışmıyor ve bazı iOS telefonlarda çalışmadığına dair raporlar var. Bununla birlikte, kullanıcı geri bildirimleri genel olarak olumluydu.

BLUR fiyatı, altcoin piyasasındaki ivmeyi çift haneli değerlendiriyor

Geçen hafta Bitcoin ve altcoin piyasalarında genel bir düşüş yaşandı. Silicon Valley Bank ve Signature Bank gibi büyük bankaları içeren iflas dalgasında, Bitcoin fiyatı tekrar 20.000 doların altına geriledi ve toplam piyasa değeri (TOTAL), 1 trilyon dolar eşiğini ihlal etmek zorunda kaldı. 13 Mart haftasıyla beraber kripto paralar krizi fırsata çeviriyor.

Bu altcoin’lerden biri olan Blur (BLUR), dün duyurulan mobil cüzdan entegrasyon haberiyle %30’un üzerinde değer kazandı. Sınırlı sayıda altcoin’in çift haneli yükseldiği piyasa rallisin en iyi performans gösteren ilk 5 kriptodan biri olmayı başardı.

Blur yatırımcı güvenini geri kazanıyor

NFT yatırım araştırma kurumu olan Delphi Digital, Blur’un mobil erişimi destekleme hareketinden övgüyle bahsetti. Platformun mobil cüzdan entegrasyonunu, kullanıcıların temel taleplerine bir yanıt ve NFT piyasasına ilişkin derin bir anlayış göstergesi olarak nitelendirdi. Blur yetkilileri de kullanıcıların bahsettiği özellikleri aktif olarak geliştirdiklerini söyleyerek kullanıcı geri bildirimlerine proaktif olarak yanıt verdiler.

Bu arada, DeFi Llama’nın verilerine göre, Silicon Valley Bank (SVB) skandalı nedeniyle Blur’un teklif havuzunun kilitlenme hacmi hafta sonu 100 milyon doların altına düştü. Ancak son iki gün içinde toparlandı ve şu anda 113 milyon dolar kaydediyor.

NFT satın almak için Blur’un pazarına mobil erişimin duyurulması, müşteri tabanını genişlettiği ve kullanıcılar için erişilebilirliği artırdığı için şirket için önemli bir adım. NFT pazarı hızla büyümeye devam ettikçe, daha fazla NFT platformunun da aynı yolu izlemesi ve platformlarına mobil erişim sağlaması bekleniyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Amazon’da çok yakın bir tarihte NFT platformunu başlatmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Efsanevi Borsacının Kripto Tahmini Korkuttu: Satın!
Efsanevi Borsacının Kripto Tahmini Korkuttu: Satın! CNBC’nin Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, Pazartesi günü yaptığı açıklamalarda, kripto para piyasasındaki toparlanma ışığında tüm cüzdanını boşaltacağını söyledi. Görünüşe göre günün fiyat rallisi ‘Jim Cramer Laneti’ni bir kez daha gerçek kılıyor. Bitcoin (BTC), ABD TÜFE...
Buğra Çağlar 2 hafta önce