Binance Dopingiyle Zıplayan Illuvium (ILV) Nedir?

2 23
2 23
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance kısa süre önce yeni bir altcoin listeledi ve platformuna Illuvium’u ekledi. Borsanın listeleme haberiyle altcoin sert yükseldi. Bu yükseliş hareketi ve listeleme olayı Illuvium’u manşetlere taşıdı. Şimdi yatırımcıların merak konusu Illuvium (ILV) nedir? Bu kripto para projesi ne amaçlıyor ve hedefleri nelerdir? Illuvium (ILV) nedir? sorusunun yanıtını birlikte bulalım. Illuvium, yaratıkları toplamayı ve savaşmayı içeren bir 3D, RPG Blockchain oyunudur. 

ILV, oyun içi para birimi olarak kullanılmak, oyun geliri almak ve yönetim tekliflerine oy vermek için stake edilebilir. Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulmuş bir oyundur ve bir Blockchain ağı üzerine kurulmuş ilk AAA oyunu olarak adlandırılır. Illuvium (ILV) kriptosu, Blockchain tabanlı oyun Illuvium’un yerel yardımcı program tokenidir.

Illuvium (ILV) nedir? Projeye genel bakış…

Blockchain teknolojisine dayalı oyunlar yeni değil ve birçok seçenek mevcut. Ancak Illuvium gelene kadar AAA dereceli Blockchain tabanlı bir oyun yoktu. Oyun dünyasında AAA oyunlar, büyük oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen video oyunlarıdır. Bu oyunların büyük bir geliştirme ve pazarlama bütçesi var ve büyük bütçeli bir filme eşdeğer. Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulmuş bir oyundur ve bir Blockchain ağı üzerine kurulmuş ilk AAA oyunu olarak adlandırılır. 

Bu bir fantezi savaş oyunudur ve ticaret ve toplama özellikleri sunarak hem oyuncular hem de merkezi olmayan finans (DeFi) altyapısı hayranları için bir eğlence kaynağı görevi görür. Illuvium (ILV) kriptosu, bu Blockchain tabanlı oyunun yerel yardımcı program tokenidir. Bu fantastik oyun, kullanıcıların fantastik yaratıkların değiştirilemez tokenlerini (NFT’ler) yakalamasına ve toplamasına olanak tanır ve ILV tokenleri gelecekteki maceralar için kullanılabilir. ILV tokeninin diğer kullanım durumları, oyuncuları oyun içi başarılar için ödüllendirmek ve yönetim tokeni olarak hareket etmektir.

Illuvium (ILV), 2020’den beri geliştiriliyor

Illuvium (ILV), 2020’den beri geliştiriliyor ve oyun ve kripto para sektöründe önemli deneyime sahip 40’tan fazla profesyonel tarafından piyasaya sürüldü. Illuvium, Quantstamp, Moonwhale, Bitcoin.com Exchange ve daha fazlası dahil olmak üzere sektördeki bazı popüler isimler tarafından destekleniyor. Bu makalede Illuvium (ILV) nedir? sorusuna birlikte yanıt aradık… Ancak önemle belirtmek gerekir ki kripto paralar yüksek risk içeren yatırım araçlarıdır. Bu nedenle kendiniz araştırma yapmadan herhangi bir kripto paraya yatırım yapmayın!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Dopingiyle Zıplayan Illuvium (ILV) Nedir?

Yorumlar kapalı.