ILV ve Bu Altcoinler Borsalara Boşaltılıyor! Satış mı Gelecek?

ILV ve Bu Altcoinler Borsalara Boşaltılıyor! Satış mı Gelecek?
ILV ve Bu Altcoinler Borsalara Boşaltılıyor! Satış mı Gelecek?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Storj, IOSG Ventures ve STEPN ekiplerinin önemli hamleler yaptı. Storj ve STEPN, kendi altcoin projeleri ile hareket etti. Diğer yandan IOSG Ventures, geçtiğimiz günlerde Binance’in vadelide listelediği Illuvium (ILV) ile hamle yaptı. Yani, kripto para piyasaları bir dizi kayda değer işlemle çalkalandı. İşte detaylar…

Storj ekibi, Binance’e STORJ yatırdı

Lookonchain’in gözlemlerine göre, Storj ekibi son iki gün içinde Binance’e 8,3 milyon STORJ yatırdı. Yaklaşık 6,5 milyon ABD doları değerindeki bu hareket, fiyattaki kayda değer artışın hemen ardından geldi. Storj, dijital dosya depolama için merkezi olmayan bir sisteme güç veren bir kripto para platformudur. Storj ağı, dünya çapında node adı verilen bilgisayarlar tarafından desteklenmektedir ve ödeme için Storj (STORJ) kripto para birimini gerektirir.

Storj 2014 yılında kurulmuştur ve altı petabayttan fazla kullanılabilir depolama kapasitesine sahip 10.000’den fazla aktif node ile çalışmaktadır. Kullanıcılar depolama alanı için Ethereum Blockchaininde çalışan bir ERC-20 token olan Storj token ile ödeme yapmaktadır.

IOSG, Binance’e ILV aktardı

Diğer yandan Ember, IOSG Ventures’ın sadece 12 saat önce Binance’e 10.000 Illuvium (yaklaşık 950.000 dolar) tutarında önemli bir transfer gerçekleştirdiğini bildirdi. Bu, IOSG Ventures’ın son beş gün içinde Binance’e yaklaşık 5,35 milyon ABD dolarına eşdeğer toplam 75.753 ILV taşımasıyla daha büyük bir eğilimi takip ediyor. Bu transferlerin ölçeği, stratejik portföy yönetimine veya piyasa koşullarına yanıt olarak potansiyel ayarlamalara işaret ediyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere dün, Binance zaten ILV hakkında bir duyuru yapmıştı. Duyuruya göre borsa, vadeli işlemler platformunda Illuvium’u listeledi. ILVUSDT paritesi, dün akşam saatlerinde işleme başladı. Gelişme ile ILV’nin fiyatı yüzde 15’ yakın bir yükseliş sergiledi.

STEPN, GMT dağıttı

Illuvium’un (ILV) ardından, son olarak Lookonchain, STEPN’e işaret etti. 10 Kasım’da STEPN ekibi 79,2 milyon GMT’yi birden fazla adrese dağıttı. Yani Lookonchain önemli bir hareket tespit etti. Tahmini değeri yaklaşık 17,4 milyon ABD doları olan Lookonchain, bu adreslerin yatırımcılara veya danışmanlara ait olabileceğini belirtti. İlginç bir şekilde, bu adreslerin birçoğu tokenları aldıktan sonra GMT’yi derhal ticaret platformlarına yatırdı. Bu da dağıtımın tetiklediği potansiyel piyasa faaliyetini gösteriyor.

Bu işlemler, proje ekiplerinin stratejik olarak fiyat hareketlerinden yararlandığına işaret ediyor. Ayrıca gelişen manzarada gezinmek için önemli transferler gerçekleştirildiği gerçeğini gözler önüne seriyor. Genel olarak, kripto para piyasasının dinamik doğası karşımıza çıkıyor. Yatırımcılar ve meraklılar daha fazla gelişme bekliyor. Bu sırada ILV gibi coinlerle ilgili hamleler kripto alanında devam eden yenilik anlatısını sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

ILV ve Bu Altcoinler Borsalara Boşaltılıyor! Satış mı Gelecek?