Reklamı kapat

İngiliz Şirket Sürüldüğünde Token Yaratan ‘Kripto Bisiklet’ Üretecek

Mert Kaya
Mert Kaya 16 Haziran 2018
0 görüntülenme

İngiltere’deki bir şirket yeni elektrikli bisikletini duyurdu. Bu elektrikli bisiklet kripto para üretimi için kullanılacak.

50cycles isimli şirketin yeni ‘kripto-bisiklet’inin adı Toba.

Toba sürülen her 1000 mil başına (1609 km) yaklaşık 20 Pound’luk (125 TL) ‘Loyalcoin‘ üretecek.

Bu elektrikli bisikletlerin üreticisi olan 50cycles şirketinin geçmişi 2003 yılına kadar dayanıyor. Şirketin kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Scott Snaith neden böyle bir bisikleti üretme yoluna gittiklerini şöyle anlatıyor:

“Biz her zaman en son teknolojiyi kucaklayan bir şirket olduk. Tıpkı 15 yıl önce Tokyo’daki elektrikli bisikletlerin potansiyelini gördüğümüz gibi şimdi blokzincir teknolojisinin, kripto paraların ve ürün tokenleştirmenin önem ve potansiyelini görüyoruz.”

Loyalcoin yaklaşık 10 günlük yeni bir kripto para. Bu haberin yapıldığı sıralarda dolaşımdaki 4.9 Milyar tokeni ile borsalarda ortalama 0.0044 Dolar’dan alım satım yapılıyor.

Toba sahipleri Loyalcoin’in kendi borsası aracılığıyla paralarını takas edebilecekler. Aynı zamanda Loyalcoin sahipleri 50cycles’ın sitesinden bu token ile alışveriş yapabilecek.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

John McAfee Son Nefesine Kadar SEC’e Direnecek! Kriptopara topluluğundaki en dikbaşlı kişiliklerden birisi olan John McAfee, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) başkanı ile ICO’ları birer menkul kıymet olarak kabul etme konusunda tartışmaya girdi. Twitter hesabından konuşan teknoloji aktivisti ve internet güvenliği uzmanı...
Egehan Karışman 17 Haziran 2018