Inocoin – İnovatif Fikirlerin Kuluçka Merkezi

Google News

InoCoin Platformu girişimciler ve yatırımcılar için farklı fırsatları beraberinde getiriyor. Merkezi olmayan yatırım platformu olarak işlem görecek olan InoCoin Ethereum blok zinciri üzerinde inşa ediliyor.

ICO yapmaya gerek duymayan ve halihazırda çalışan ürünü bulunan InoCoin inovatif fikirlerin kuluçka merkezi olmayı hedefliyor.

InoCoin sohbet grubuna katılarak projenin airdroplarına katılabilir, halihazırda borsalarda yer alan InoCoin’lere çok az bir eforla ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Inocoin Platformu Nedir?

Inocoin Platformu alışagelmiş yatırım örneklerine farklı bir seçenek oluşturuyor ve kullanıcıların merkezi olmayan sistem ile yükselen ve fark yaratacak teknolojilere, inovatif fikirlere yatırım yapmalarını mümkün kılıyor.

InoCoin ise InoCoin platformunu güçlendiren ERC 20 tokeni olarak kullanılıyor.

InoCoin Chaincode: InoCoin platformunun merkezinde akıllı kontratlar yer alıyor ve bu kontratlar katılımcılar arasındaki işlemlerin koordine edilmesini sağlıyorlar. InoCoin akıllı kontratları Ethereum tabanlı yaratılmış olmalarına rağmen diğer platformlar üzerinde de rahatlıkla işlenebiliyorlar.

InoCoin Nasıl Çalışıyor?

InoCoin platformu temel olarak iki kullanım alanına sahip:

Beğen butonu InoCoin topluluğunun oy kullanmalarına ve hangi projelerin finanse edileceğine karar vermelerini sağlıyor. Bu süreç InoCoin yaratıcılarının üç ayda bir düzenleyeceği periyotlar halinde gerçekleştirilecek.

Boostla butonu ise yatırımcıların beğendikleri projeleri bireysel olarak fonlamalarına olanak sağlayacak. Her proje, teker teker yatırımcıların hangi sonuçları aldığını, nasıl fayda sağladığını tanımlıyor olacak.

InoCoin kendi platformunu kullanan tüm kullanıcılara yatırımcı ve inovatif bir kişilik olma şansı sunuyor. Yaş, bilgi ve zenginlik gibi tabular ortadan kalkıyor.

Neden Inocoin?

InoCoin – Yatırım Platformu her bütçeden yatırımcıyı tek bir platformda topluyor. Burada InoCoin’i geleneksel yatırım platformlarından ayıran kilit nokta her seviyeden kullanıcı ve yatırımcıya büyük şans tanınıyor olması, limitlerin olmaması. InoCoin platformu sayesinde herkes bütçesinden bağımsız olarak yatırım yapabilecek, yatırım kovalayabilecek. Program yatırımların sonuçlarını anında blok zincirine kaydederek şeffaf bir şekilde tüm yatırımcılar ile paylaşacak. INO bir menkul kıymet olmayıp yatırımcılarına akıllı servisler ve proje desteği sağlayacak.

InoCoin – Yatırım Platformu girişimler için bütün engelleri kaldırıyor. Bu sayede merkezi olmayan internet çağının hızla gelişeceğine inanıyorlar. Yeni girişimler inovatif fikirlerle güçlenip eskimiş olguları yıkmalı. InoCoin platformunda henüz kanıtlanmamış ve umut vadeden girişimlere yer vermeyi ve dünyayı değiştirebilecek bu girişimleri tüm dünyadan yatırımcılarla buluşturmayı hedefliyor. İleriyi düşünen ve geleceğe yönelik planlar yapan girişimler InoCoin ile istediklerine bir adım daha yaklaşabilecekler.

Blok zinciri teknolojisi şeffaf, güvenilir marketlerin oluşmasına yardım ederken yatırım fonlarının ihtiyacı olan bu yenilik InoCoin platformu ile hayata geçirilecek.

Neden ICO Yapılmıyor?

InoCoin ekibi ICO sürecinde yaşanan sıkıntılardan ve dolandırıcılıklardan ötürü ICO yapmama kararı aldıklarını söylüyor.

ICO sürecinde yaratılan tokenların ilüzyon olduğuna dikkat çeken InoCoin’in platformuna buradan kayıt olarak yatırımlarınıza başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;

InoCoin İnternet Sitesi

InoCoin Platformu

Google Play Store

Sosyal medyada InoCoin’i takip edin!

Facebook

Twitter

Bitcointalk ANN

Telegram

Discord

Github

Reddit

Not: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kripto Koin ailesinin görüşleri olarak görülmemelidir. 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku