Reklamı kapat

IOTA Kurucusu, Yüzde 19.000 Yapan Altcoin Hakkında Konuştu!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
0 görüntülenme
IOTA Kurucusu, Yüzde 19.000 Yapan Altcoin Hakkında Konuştu!

Kripto para piyasası yön bulmakta zorlandığı bir kışın üstesinden gelmeye çalışıyor. Bununla birlikte, bazı altcoin projeleri, kış şartlarında da parlamayı başarıyor. IOTA Vakfı’nın pırıltılı tokeni, lansmandan kısa bir süre sonra piyasa değerinde %19.000 artış kaydetti.

IOTA kurucu ortağı: Daha yeni başlıyoruz!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, IOTA Vakfı’nın Shimmer Network’ü (SMR) 28 Eylül’de piyasaya adım attı. Lansmandan tam olarak bir hafta sonra, SMR tokeni CoinMarketCap 175 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

SMR’nin 221 milyon dolarlık seyreltilmiş bir piyasa değeri var. Bunun yanında, son 24 saat içinde işlem hacimlerinin %62 arttığını gördü. Yeni piyasaya giren Shimmer tokeni, kripto borsası Bitfinex’in desteğini duyurmasıyla geçen hafta ilk büyük borsa listesini de gördü. Fiyattaki patlamanın ardından IOTA’nın kurucu ortağı ve IOTA Vakfı’nın başkanı Dominik Schiener, şu paylaşımı yaptı:

Shimmer’a söylediğim bazı yatırımcılar, SMR’nin topluluğa %100 airdrop olduğundan çok endişeliydi. Çünkü, onlara göre hemen dökülecekti. Bunun yerine, lansmandan bir hafta sonra, 0 dolardan 200 milyon dolara çıktı. Daha yeni başlıyoruz. IOTA ve Shimmer hodlers farklı yapılır.

Dominik Schiener’ın dediği gibi altcoin, 0 dolardan yaklaşık 200 milyon dolara büyüme kaydetti. Bu da neredeyse %19.000’lik bir artışı temsil ediyor. Schiener, Shimmer’ın SMR tokeninin iyi bir başlangıç ​​yaptığını söylüyor.

“Shimmer, teknolojinin benimsenmesini kanıtladı, doğruladı ve artırdı”

IOTA’nın Shimmer için terk edilebileceği endişelerine yanıt veren IOTA kurucu ortağı, Shimmer ve IOTA’nın gelecekte bir arada var olacağını ve IOTA yol haritasını büyütmek ve hızlandırmak için birbirlerine yardımcı olacağını söyledi. Ayrıca, çoğu yükseltmenin IOTA’da sona ereceğini kaydetti. Buna ek olarak, Shimmer’ın teknolojinin benimsenmesini kanıtladığını, doğruladığını ve artırdığını belirtti. Bu bağlamda Shimmer, şu değerlendirmeyi yaptı:

IOTA’dan daha yüksek bir piyasa değeri elde ederse, bunu büyük bir başarı olarak görüyorum. Çünkü kripto endüstrisine teknik yol haritamızın maksimum token kullanımı, benimseme ve rekabetçi bir L1 ağ kümesi vaat ettiğini gerçekten kanıtlıyor.

IOTA

Shimmer, geliştiricilerin, Katman 1 (temel) ağ üzerinde stablecoin’ler, Non Fungible Token’ler (NFT) ve tokenleştirilmiş gerçek dünya varlıkları dahil olmak üzere çeşitli altcoin projelerini başlatmasını sağlayan ücretsiz bir ağ. Bu arada, Stardust yükseltmesini planlıyor. Bunun sayesinde, büyük bir yükseltme olan IOTA Identity’nin yakında Shimmer ağın 1. Katmanında kullanmak mümkün hale gelecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Büyük Ortaklık, Metaverse Hamlesi! SHIB Ay'a mı Gidiyor?
Büyük Ortaklık, Metaverse Hamlesi! SHIB Ay’a mı Gidiyor? SHIB Metaverse ekibi ayrıca WAGMI Temple ve Rocket Pond projeleri için diğer iki merkezin konsept sanatını ortaya çıkardı. Canyon First Concept merkezi, kullanıcılara kırsalda veya kamp alanında bulunma konusunda tamamen dijital bir deneyim sunacak. Bu gelişmeler Shiba...
Vural Erkan 2 ay önce