XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

İşte Bitcoin HODLers’ı İçin Stop-Loss Seviyeleri

Serkan Eser
Serkan Eser 24 Ekim 2019
16 görüntülenme

Kriptokoin.com – Popüler bir teknik kripto para analisti olan Rajan Dhall, son fiyat düşüşünün ardından HODLers’ın lider kripto para Bitcoin’de destek bulabileceği bölgeyi açıkladı.

Eğer bir “HODLer” iseniz, Bitcoin’de destek bulabileceğiniz yer

Bitcoin bugünkü ticaret seansında da fiyat kayıplarını arttırıyor ve değerinin yaklaşık %7’ini kaybetti. Ancak popüler piyasa analisti Rajan Dhall’a göre, kayıpları durdurabilecek bazı uzun vadeli destek seviyeleri var. Analiste göre aşağıdaki haftalık BTC/USD grafiğinde bazı önemli destek bölgelerine doğru yöneldiğimizi görebilirsiniz. Bugün Bitcoin fiyatı düşüşüne devam ediyor ve Rajan Dhall’a göre fiyat şimdi 3 Eylül 2018 haftasında direnç bölgesi olarak kullanılan 7.310 dolar desteğine yöneldi.

Rajan Dhall’dan Bitcoin fiyat grafiği

Rajan Dhall’dan Bitcoin fiyat grafiği

Ayrıca analiste göre, 2019 Bitcoin boğa koşusu sırasında BTC, 14 bin dolarlık fiyata ulaşmak için yükselişe devam etmeden önce bu seviyeyi destek olarak kullandık. Rajan Dhall’a göre şimdi bu seviye korunabilir, ancak asıl desteğin tarihsel olarak büyük destek sağlayan 5.777 dolar seviyesinde olduğunu varsayabiliriz. Ayrıca analiste göre, noktalar arasında -özellikle 6 bin dolar ve 7 bin dolar- arasında birkaç anahtar tur sayısı var. Rajan Dhall’a göre bu seviyeler her zaman izlemeye değer.

Bitcoin ve altcoin’lerde son durum nedir?

23 Ekim’de lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 7.500 doların altına düştü ve böylece beş ayın en düşük seviyesine ulaştı. BTC, Mayıs ayının ortasından bu yana bu fiyatı görmedi. Tüm diğer önemli kripto paralarda basitçe BTC’nin düşüşünü takip etti. Binance Coin, yüzde sekiz fiyat düşüşüne bağlı olarak en fazla kaybeden kripto para oldu.

Bitcoin fiyat grafiği – Kaynak: CoinMarketCapYazım sırasında da Bitcoin ve altcoin’lerde kayıplar devam ediyor. Bitcoin yüzde 7 oranında düşerken altcoin’ler yüzde 4-8 oranında kayıplarla ticaret yapıyor.  Bir önceki Bitcoin ve altcoin tahmini haberimizi okumak için “Tom Lee’den Korkutan Bitcoin ve Altcoin Tahmini: Daha Bitmedi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İşte 2019’a Damga Vuracak Ripple Tahminleri: 100 Dolar, 20 Dolar, 10 Dolar… Kriptokoin.com – 2012 yılında piyasaya çıkan Ripple (XRP), çeşitli bankalar ve diğer sistemler için lider bir servis sağlayıcı olarak pazarda büyüyor. Ripple’ın kripto para birimi XRP, yıllar boyunca istikrarlı bir büyüme kaydetti ve ticaret hacmi zamanla artıyor. Peki gelecekte...
Serkan Eser 24 Ekim 2019