“Aralık’ta Bu Seviyelerdeyiz” İşte BTC, ADA, ETH, AVAX ve XTZ Tahminleri!

00bc6ffe66f35e61da38f0c1dc02ff7d
00bc6ffe66f35e61da38f0c1dc02ff7d
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında yıl sonu hedefleri üzerine bahisler ateşlenmeye devam ediyor. BTC, ADA, ETH, AVAX ve XTZ birazdan inceleyeceğimiz altcoin’ler olacak. Kriptokoin.com olarak Twitter analistlerinin tahminlerini derledik. Yazının devamında altcoin fiyatlarının teknik analizlerini ve grafiklerini bulabilirsiniz. İddialı 10 dolar ADA tahminiyle Crypto Capo’dan başlayalım…

Crypto Capo ADA’dan 10 dolar bekliyor

Popüler takma adlı analist ve trader “Crypto Capo”, Cardano’nun (ADA) fiyatının 10 dolara yöneldiğini söylüyor. Analist, 25 Eylül Cumartesi günü, iki günlük Cardano Zirvesi 2021 etkinliğinin ilk gününde, ADA 2.2500 ile 2.4578 dolar aralığında işlem görürken, 1.90 dolara düşeceğine ve ardından 10 dolara çıkacağına inandığını söyledi. Crypto Capo’nun tweet’i:

Analist, 10 dolar ADA’nın Ethereum (ETH)’un gerisinde olacağını söylüyor!

ADA için 10 dolarlık bir fiyat tahmininin aşırı iyimser olduğunu öne süren bir yorumcuya yanıt olarak Crypto Capo, 10 dolarda bile Cardano’nun piyasa değerinin Ethereum’dan daha küçük olacağını söyledi.

Crypto Capo, 2021 sonu için BTC,ETH ve ADA’dan bu seviyeleri bekliyor

13 Haziran’da Crypto Capo, 2021’in sonunda Bitcoin, Ethereum ve Cardano’nun sırasıyla 100.000, 10.000 ve 10 doların üzerine çıkmasını beklediğini söyledi.

BTC > 100.000 dolar, ETH > 10.000 dolar ve ADA > 10 dolar bu yıl hala çok muhtemel.

Altcoin Sherpa, AVAX ve ETH analizlerini paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto trader’ı, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ve iki altcoin’de ralli öngörüyor ve ayrıca Ethereum (ETH)’un dipte olduğunu düşünüyor. Analist, AVAX’ta olduğunu ve kriptonun Aralık ayından bu yana yaklaşık %2,300 yükselmesine rağmen, ufukta hala %40’lık bir artış beklediğini söyledi:

AVAX: Hala en büyük yatırımlarımdan biri, piyasa yapısı görebildiğim kadarıyla hala yükselişte. Önümüzdeki haftalarda hala 100 doları hedefliyor. Yine de L1’lerin devam edip etmediğini göreceğiz.

İşte BTC, ADA, ETH, AVAX ve XTZ Tahminleri!

Sırada WOO Network var

AVAX’tan sonra altcoin avcısı, borsaları ve diğerlerini “demokratikleştirilmiş likidite” ile birbirine bağlamayı amaçlayan bir likidite ağı olan WOO Network (WOO)’e yöneliyor. WOO, 27 Eylül’de 24 saat içinde %45’lik patlama yaşadı, ancak Altcoin Sherpa, mevcut fiyatlardan yaklaşık %31’lik bir rallinin hala makul bir beklenti olduğunu düşünüyor. Teknik analizi ve grafiği şu şekilde:

WOO: Uzun vadeli hedefim, HODL’a devam edeceğim. Burada temiz bir şekilde kırılırsa, 1 doları hedefliyorum.

Altcoin Sherpa’nın listesinde XTZ’de var

Altcoin Sherpa’nın radarındaki üçüncü kripto, açık kaynaklı merkezi olmayan Blockchain Tezos’tur (XTZ). Trader, Tezos’un önümüzdeki aylarda ATH seviyelerini elde etmek için 8,00 dolar civarındaki direnci kıracağını söylüyor. Ayrıca BTC korelasyonun önemli olduğunu vurguluyor:

XTZ: Hala direnç ama bence bir atılım muhtemel görünüyor (BTC devam ettiği sürece).

Ethereum (ETH)’a gelince

Sıradaki dev: ETH, kripto analiste göre şu anda 2.570 dolar civarında olan 200 günlük EMA’ya dokunmak için düşebilir, ancak daha sonra yukarı yönde çok az engeli bulunuyor. Analistin teknik grafiği ve yorumu:

ETH: Sanırım kısa vadeli dip çoğunlukla içeride. Belki 200 günlük EMA’ya dokunur ama şimdi yukarı çıkalım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Aralık’ta Bu Seviyelerdeyiz” İşte BTC, ADA, ETH, AVAX ve XTZ Tahminleri!

Yorumlar kapalı.