Reklamı kapat

İşte Efsanevi Omisego Fiyat Tahminleri: 58 Dolar, 5 Dolar…

Serkan Eser
Serkan Eser 14 Aralık 2019
0 görüntülenme
Kriptokoin.com – Yeni kripto projeleri ile birkaç yıl içinde kripto para birimi sektöründe önemli ilerleme kaydettik. Yeni projeler uzmanlara göre, yatırımcılar için daha iyi fırsatlar sağladıkları için umut vaat ediyorlar ve bu tür projelerden biri de OmiseGo (OMG)’dur. Peki bu kripto paranın geleceği nasıl görünüyor? Ünlü analist ve uzmanların OmiseGo fiyat tahminleri nelerdir? İşte başarılı analistlerden çarpıcı OmiseGo fiyat tahminleri…

OmiseGo nedir?

Omise Payment, Asya’daki çeşitli işletmelere finansal hizmetler sağlayan bir şirkettir ve 2013’te açıldı ve merkezi Bangkok, Tayland’dadır. Ayrıca Japonya, Singapur ve Endonezya gibi başka yerlerde de ofisleri bulunuyor. Jun Hasegawa ve Ezra Don Harinsut bu Blockchain tabanlı platformu kurdu ve Ezra, Omise Payment’ın CEO’su olarak görev yapıyor. Çevrimiçi finansal servis platformu aynı zamanda OmiseGo olarak bilinen kripto para birimine de sahip. Kripto para biriminin para birimi olan OMG bağımsız Blockchain üzerinde çalışıyor. Piyasaya sürüldüğü zaman OMG başlangıçta Ethereum Blockchain’e dayanıyordu ve  kripto para Protake of Stake konsensüs algoritmasını kullanıyor. Projenin ana danışmanı, Ethereum platformunu kuran Vitalik Buterin’dir. Omise, Tayland’da 2014 yılında PCI-DSS 3.0 sertifikasını alan ilk şirket oldu. Sertifika, kripto paranın kart ayrıntılarını iletebilmesi, işleyebilmesi ve saklayabilmesine izin verdi.

OmiseGo ne yapar? Projenin özellikleri nelerdir?

OmiseGo, ödemelerin nasıl yapıldığını ve kabul edildiğini değiştirmek için başlatılan Blockchain tabanlı bir platformdur. OMG tokeni, kullanıcıların hızlı yemek siparişleri için ödeme yapmalarına veya OmiseGo kullanarak çevrimiçi platformlarda çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. Platform, Omise şirketinin bir uzantısıdır ve ICO, şirketin 25 milyon dolar kazandığı 2017’de başlatıldı. Finansal sektördeki ilişkilerle OmiseGo, çoğu kripto para biriminin henüz sahip olmadığı ana piyasaya önemli ölçüde maruz kalıyor. OmiseGo’nun özellikleri:
  • Dijital varlık yönetimi, OMG ağının Blockchain’de depolanan dijital para birimleri ile çalışmasına yardımcı olur.
  • Platform,  farklı zincirler arasında uyumluluk sağlayan merkezi olmayan bir borsa sunar. Ağ ölçeklenebilir ve güvenlidir.
  • Beyaz etiketli SDK, fiat para birimleri, krediler, vb.

İşte başarılı analistlerden çarpıcı OmiseGo fiyat tahminleri

1- CoinSwitch analistleri: 2023 yılına kadar 58 dolar

Bu fiyat tahmin platformunun analistleri, OMG fiyatının 2019 yılı sonuna kadar 1,5 ABD doları seviyesine çıkacağını öngörürken yükselişe geçti. Ayrıca, 2023 için fiyatın 58,391 dolara ulaşabileceğini de eklediler.

2- SwitchChain analistleri: 2019 sonunda  3,57 dolar

Başka bir kripto platformu SwitchChain’in analistleri, 2019 sonunda fiyatların 3,57 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor, bu da kendi tarafında iyimser bir tahmin.

3- Cryptonewsz analistleri: 2019’un sonuna kadar 5 dolar

Cryptonewsz bir kripto veri toplayıcı platformdur ve Cryptonewsz analistleri fiyatın 2019’un sonuna kadar 5 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

4- Coinnounce analistleri: 2020 yılında 5 dolar

OmiseGo, birçok kripto danışmanı kullanıcılara OMG paralarına yatırım yapmalarını önerdiği için kripto topluluğundan büyük destek görüyor. Nico, TheCryptoCactus vb. gibi birçok analist, kripto paranın büyümesine yönelik olumlu görüşler sergiledi ve fiyatların yükselmesi bekleniyor. İnsanlar ana akım Bitcoin’den uzaklaştıkça altcoin talebinin artmasıyla birlikte, OmiseGo’nun bu değişimden faydalandığı söylüyor. Grafikler, ticaret seviyelerinin yanı sıra fiyatın da yükselmeye başladığını gösteriyor. Analistler ve pazar, OMG paralarının geleceği konusunda olumlu ve bunu iyi bir yatırım olarak görüyor. 2020 yılı için OmiseGo fiyat tahminleri, kripto paranın piyasa değeri arttıkça yükseliyor. Coinnounce analistleri fiyatın 2,5 dolar seviyelerine ulaşabileceği söylüyor ve 2020 yılının ilerleyen zamanlarında analistler fiyatın 4 ve 5 dolar seviyelerine doğru kayabileceğine inanıyor. Daha çok sayıda yatırımcı bu platformu bir ödeme yöntemi olarak kullanıyor ve bu da kripto paranın daha kapsamlı bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Önde gelen fast food devi McDonalds ve ödeme servis platformu Alipay, OMG token hizmetlerini ödeme şekli olarak kabul etmeye başlayan ilk şirketlerdir.

Sonuç

OmiseGo, 2017 yılında piyasaya sunulan yeni bir kripto para birimi ve şirket son birkaç yılda pazarda iyi bir yer edindi. Piyasa altcoin yatırımlarına doğru kaydıkça, kabul oranı yükseldi ve uzun vadede OmiseGo dijital ödemelerin yeni yüzü olabileceğini kanıtladı. Bu nedenle uzman ve analistlere göre, kripto para birimi ilerleyen zamanlarda çok yüksek seviyeleri kaydedebilir. Kripto paralara yönelik çarpıcı fiyat tahminleri için “İşte Çılgın Bitcoin Cash Fiyat Tahminleri: 25.000 Dolar, 2.703 Dolar…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ripple’da Böyle Bir Dönem Görülmedi! Analist Ayı ve Boğa Senaryolarını Açıklıyor Kriptokoin.com – İki yıl önce, Bitcoin 20.000 dolarlık fiyata dokunurken birkaç altcoin’de ralliye katıldı. Popüler altcoin Ripple (XRP)’da bu boğa koşusuna eşlik eden kripto paralar arasındaydı. Ripple 2017’nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Ancak kripto para...
Serkan Eser 14 Aralık 2019