İşte Reddit’te Popüler ve Sıçrayabilecek En Ucuz 10 Altcoin!

img 07
img 07
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir sosyal haber ve tartışma sitesi Reddit’te oylanan 10 en ucuz altcoin projesini, Kriptokoin.com olarak aktarıyoruz. Listede, projelerin kısaca özelliklerini ve son fiyat hareketlerini bulabilirsiniz. FSN ile başlayalım…

Altcoin Fusion (FSN)

Reddit’te en ucuz kripto para birimlerinden biri olarak görülen Fusion, borsa kullanmadan kripto para alışverişi yapabilmeyi amaçlayan bir altcoin projesidir. Ethereum Blokchain üzerine inşa edilmiştir ve işlemler için Fusion token kullanmaktadır. Fusion projesi aynı zamanda, Blokchain’leri birleştirmeyi hedeflemektedir. FSN şu anda 0.5017 dolardan işlem görüyor ve 3 yıl önce kaydettiği 9.38 dolar ATH’sinden %94.65 ucuzladı. Son 24 saat içinde de %5 değer kazandı.

GoChain (GO)

Reddit’te popüler olan bir diğer en ucuz altcoin GoChain, en hızlı Web 3.0 tabanlı Blokchain’dir. PoR konsensüs algoritması kullanmaktadır ve dağıtılmış uygulamalar ve akıllı sözleşmeler için ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çözümleri amaçlamaktadır. GoChain, en hızlı altcoin projelerinden biri olmasının yanında, doğa dostu kripto para birimi olarak da bilinmektedir. Şu anda, 0.02365 dolar olan GO 0.1165 dolar ATH’sinin %70 altında işlem görmektedir. Son 24 içindede %6 değer kazandı

Ağustos 2021: İşte Altcoin Tahminleri ve İzlenecek Olaylar!

NavCoin (NAV)

NavCoin, uygun fiyatlı ve hızlı kripto para işlemleri için gizlilik ve basitliğe odaklanan bir Proof of Stake kripto para birimidir. NavCoin’in Blockhain’inde işlemlerin tamamlanması sadece 30 saniye sürer. Gönüllüler tarafından finanse edilmektedir ve listelenmeden piyasaya sürülen ender altcoin projelerinden biridir. Bu arada, NavCoin Binance tarafından kabul edilmektedir. NAV şu anda, 0.5075 dolardan satılıyor ve ATH’si 5.53 doların %90 altında işlem görüyor. Son 24 saat içinde %7 yükseldi.

Altcoin Aergo

Reddit’te popüler olan en ucuz 10 altcoin projelerinden bir diğeri Aergo, 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Kripto para birimi, kurumsal ve devlet düzeyinde kullanıma yönelik bir Blokchcain kullanır. Gelişmiş bir BT hizmetleri platformuna dayanır ve kendisini güvenli ve istikrarlı bir Blokchcain olarak pazarlar. AERGO, ticari işlemler için özel olarak tasarlanmıştır. Toplamda yaklaşık 5 milyon arzı vardır. Yüksek performans, yüksek kullanılabilirlik ve ölçeklenebilir bir kripto para birimi olmayı hedeflemektedir. Altcoin şu anda, 0.197 dolar ve ATH’si olan 0.7691 dolardan %70 ucuz durumda. Son 24 saat içinde %2 yükseldi.

İşte Patlayacak 5 Mavi Çipli DeFi Altcoin'i

Altcoin Anyswap

Anyswap, Fusion DCRM teknolojisine dayanan Anyswap Blokchain kullanılan bir kripto para birimidir. Platform kripto paraların kolay değişimine yöneliktir. Desteklediği özelliklerden bazıları, merkezi olmayan cross-chain köprüler, takaslar ve programlanmış fiyatlandırma ve likiditeleridir. Anyswap’ın toplam arzı 100 milyondur. Bunun 10 milyonu topluluğun ve ekosistemin gelişimi için, 5 milyonu da ilk likidite için kullanılmıştır. Anyswap şu anda, 2.50 dolardan işlem görüyor. ATH’si 11.11 dolardan %70 ucuz ve son 24 saate %12.58 büyüdü.

Polygon (MATIC)

Polygon listenin en popüler altcoin projesidir. 2017’de başlatıldı ve ilk olarak 2020’de piyasaya sürüldü. Ethereum tabanlıdır ve DeFi, DApp’ler ve DAO’larla uyumludur. Tüm Ethereum tabanlı ağları entegre eden bir platform olmayı hedeflemektedir. Firmanın kurucuları Hindistan kökenlidir ve Polygon, Asya ülkesinde oldukça popülerdir. Bu yılın Mayıs ayında, en ucuz kripto paralardan biri olmasına rağmen, piyasa değeri 10 milyar doları aştı. Şu anda, 1.09 dolardan işlem görüyor ve ATH’si 2.68 dolardan %50 ucuz. Son 24 saate %3.14 yükseldi.

Ünlü Kâhin: Ether ve 4 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyelere Konabilir!

VeChain (VET)

VeChain, 2017 yılında BitSe adlı Çinli bir firma tarafından başlatılan bir kripto para birimidir. Temel aldığı Blockchain, finansal hizmetlere, tedarik zinciri çözümlerine ve akıllı sözleşmelere odaklanır. VET, Çin hükümetiyle ortak olan ilk kripto para olma onuruna sahiptir. Aynı zamanda bir felaket kurtarma planı bulan ilk kişidir. Altcoin şimdi büyük ölçüde nesnelerin interneti evrenine odaklanmış durumda ve 0.0963 dolardan işlem görüyor. 0.2782 dolar ATH’sinin %65 altında, son 24 saatte %6.74 büyüdü.

Stellar Lumens (XLM)

Popüler altcoin projelerinden Stellar Lumens’de Reddit’te popüler olan en ucuz 10 altcoin listesinde yer alıyor. XLM 2014 yılında başlayan bir kripto para birimidir ve kurucuları Jed McCaleb ve Joyce Kim’dir. Kullanıldığı platform, bankalar ve piyasalar arasında süper hızlı dijital ödemeler arasında bir takas ağı olarak hareket etmeyi amaçlıyor. Stellar Development Foundation tarafından geliştirilmiştir. Ağdaki işlemler 3 ile 5 saniye içinde tamamlanabilir ve ücretler 0.01 dolara kadar düşebilmektedir. XLM şu anda, 0.285 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %2.71 yükseldi. ATH’si olan 0.9381 dolardan %70 ucuzladı.

Bu Altcoin Son Haftaların Yıldızı Oldu! Ralli Devam Edecek Mi?

AMP (AMP)

AMP en ucuz 10 altcoin’ler arasında en çok talep gören kripto para birimi oluyor. 2020’de duyuruldu ve Flexacoin ile Consensys arasında bir ortaklık olarak yayınlandı. Dolaşımda 35 milyarı arzı var ve 100 milyar sabit arza sahip. AMP, piyasa değerine göre dünyanın en iyi 50 kripto para birimi arasında yer alıyor ve işlem süreleri ve daha yüksek ücretleri olan daha büyük kripto paraların aksine, bireysel ürünler için ödeme yapmanın en hızlı yollarından biri olduğu için kripto paranın kullanımı artıyor. Fiyatı son 24 saate %1.70 yükselerek 0.06124 dolara ulaştı. 0.1211 dolar ATH’sinin %49 altında işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Son olarak Chainlink (LINK), San Francisco merkezli bir firma olan SmartContract tarafından 2017 yılında piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Blockchain oracle ağı kullanır. Sergey Nazarov ve Steve Ellis, şu anda yaklaşık 441 milyon adet olmak üzere 1 milyar arz sınırına sahip olan kripto paranın orijinal geliştiricileridir. LINK’in arzı 7 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri vardır. Platformdaki bazı yeni özellikler arasında Blockchain dışından bilgi alma ve gizliliğin korunması yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Reddit’te Popüler ve Sıçrayabilecek En Ucuz 10 Altcoin!