İşte Shiba Inu’nun Yeni Coinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

İşte Shiba Inu'nun Yeni Coinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler!
İşte Shiba Inu'nun Yeni Coinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shytoshi Kusama takma adıyla tanınan Shiba Inu (SHIB)’in anonim lideri, projenin TREAT adlı yeni bir ödül tokeni çıkaracağını açıkladı. Ek olarak, ekip, Terra’nın UST’sinin kaderine benzemesini önlemek için çabalarının bir kısmını SHI stablecoin’ine odaklayacak.

TREAT ve SHI piyasaya giriş yapıyor

“Shib Army Biz Yürüyoruz…” Shytoshi Kusama, kullanıcılara yaptığı en son duyuruya böyle başladı. Projenin anonim başkanı, toplumun şu anda üstesinden gelmek zorunda olduğu ciddi makroekonomik sorunları özetledi. Ayrıca, normal yaşamın çeşitli yönlerindeki eksikliklerden bahsetti.

Kusama, bu tür olumsuz koşullarda en önemlisi bireylerin akıl ve ruh sağlığını korumaları, ailelerine ve mal varlıklarına sahip çıkmaları gerektiğini söyledi. Piyasa düşüşlerinin, insanların taktik yatırımlar yapabileceği stratejik bir dönem olarak da görülmesi gerektiğini belirtti. Lidere göre, “WEF Hollandalılar için çiftliklerde nitrojeni düşürmeye çalışırken bir ton tarım arazisi satın alan Gates” örnek olarak kabul edilebilir.

Shiba Inu

Kusama, Shiba Inu’nun türbülansın ortasında ne gibi değişiklikler yapmak üzere olduğunu da açıkladı. Projenin ana hedefi, TREAT adlı bir ödül tokeni çıkarmak. Token, stablecoin SHI’yi dengelemeye yardımcı olacak. Ayrıca, Metaverse ve Shiba Collectible Card Game’in Blockchain versiyonu için ödüller elde edecek. Kusama, şunları söyledi:

Bu, bu devasa projenin tam ademi merkeziyetçiliğe geçişinde büyük bir adım.

Ayrıca, projenin bir parçası olan sadık Shiba Inu üyelerine sınırlı miktarda TREAT dağıtılacak. Kusama ayrıca Shiba Inu’nun stablecoin’i SHI’den de bahsetti. Bu tür ürünlerle bazı fiyaskoları hatırlatan yönetici, SHI’nin arkasındaki ekibin, görevi benzer bir krizi önlemek olan bağımsız geliştiriciler tarafından çalıştırıldığına dair güvence verdi. Stablecoin’in birincil amacı, hem Ethereum hem de Shibarium üzerinde çalışmak olacak.

Shiba Inu (SHIB)’den nefret edenler, amacınız ne?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu Ağustos 2020’de piyasaya giriş yaptı. Kripto sahnesinde hızla parlamayı başardı. Geçen yılın bir noktasında, varlığın fiyatı % 100.000.000’un üzerine çıktı. Bu da onu piyasanın en iyi performans gösteren oyuncularından biri haline getirdi. Muazzam ilgiye rağmen, birçok kişi tokenin belirli kullanım durumlarından yoksun olduğunu söylüyor. Ayrıca, başarısının saf hype tarafından yönlendirildiğini iddia ediyor.

Shiba Inu

Kusama’ya göre, bazı kişiler Shiba Inu’nun ekibinin üyelerini ve ailelerini tehdit ederek projeye karşı belirli bir tür saldırganlık bile sergilediler. Bu geliştiriciler yalnızca meme coin’in ilerlemesi için çalışıyorlar. Bu yüzden Kusama, böyle bir tutumun uygunsuz olduğunu söylüyor:

Amacınız ne? Projeye zarar vermek mi? Shiba Inu’yu olabileceğinin en iyisi yapmaya çalışmaktan başka hiçbir şey yapmayan insanlara zarar vermek için mi?

Bazı saldırıların, SHIB’nin fiyatının düşebileceği ve bir satın alma fırsatı yaratabileceği şekilde gerçekleştirilebileceğini varsayıyor. Tokenin şu anki USD değerinin geçen Ekim ayındaki zirvesinden bu yana %80’in üzerinde düştüğünü belirtmekte fayda var. O zamanlar piyasa değeri 40 milyar doları aşarken, bu satırları yazarken 6 milyar dolar civarında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Shiba Inu’nun Yeni Coinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler!