İşte Bu Hafta İzlenecek 3 Altcoin ve Önemli Haberler

Önümüzdeki hafta yakın takip gerektiren 3 altcoin
Önümüzdeki hafta yakın takip gerektiren 3 altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin piyasası, birçok analistin bu yılın başında yalnızca kısa ömürlü boğa koşularını tahmin etmesinden sonra 2023’te beklentileri aşıyor. Bu düşük beklentilere rağmen, bazı altcoinler yatırımcıların dikkatini çekiyor ve önümüzdeki hafta bir kırılma yaşayabilir.

Önümüzdeki hafta yakın takip gerektiren 3 altcoin

İlk sıradaki Tezos (XTZ), Google Cloud ile yaptığı son ortaklığın ardından büyük ilgi gördü. Pek çok kişi, projenin önümüzdeki hafta 1,75 dolara kadar uzanabilecek bir rallinin içinde olduğunu düşünüyor. XTZ’nin fiyatı şu anda düşüşte olsa da, RSI hala alım baskısındaki artışla birlikte yükseliş bölgesinde. Bu da analistlerin 1,75 dolar hedeflerinin hala güncel olduğunu gösteriyor.

Google Cloud, hafta içinde, Web3 uygulama geliştirmesini büyütmek ve müşterilerine yeni hizmetler sağlamak için Tezos Vakfı ile ortaklık kurdu. Bu kapsamda, Google’ın cloud bilgi işlem operatörü, Tezos ağında doğrulayıcı olacak. XTZ fiyatının habere ilk tepkisine bu yazıda yer verdik.

SingularityNET (AGIX)

AI coin SingularityNET (AGIX), ChatGPT’nin artan popülaritesi ile yeni yılda üç haneli ralli yaptı. AGIX şu anda, gün içinde %3 civarında düşüşle 0.4066 dolardan işlem görüyor. Kriptonun 24 saatlik işlem hacmi de %66’dan fazla artarak şu anda 98.084.601 dolar seviyesinde duruyor. AGIX’in fiyatı 0,45 doların üzerine çıkabilirse, analistlere göre kısa vadede 0,66 dolara yükselebilir.

Kriptokoin.com olarak Microsoft’un OpenAI yatırımı ve Bill Gates’in yapay zeka hakkında yaptığı açıklamaların AI coin piyasasına yeni alıcılar eklediğini aktarmıştık. SingularityNET (AGIX), yapay zeka odaklı projelerden biri olarak bu ivmeyi aylık zaman diliminde hala %130’un üzerinde tutuyor.

Terra Luna Classic (LUNC)

Önümüzdeki hafta dikkat edilmesi gereken bir diğer altcoin ise Terra Luna Classic (LUNC). Altcoin, son gün fiyatında %1,5’lik düşüşün ardından şu anda 0.000162 dolardan işlem görüyor. Kripto da geçen haftaya göre %5’ten fazla kırmızıda.

Teknik analist Danielle du Toit’ya göre, 100-EMA çizgisinin ve 0,0002 doların üzerinde bir kırılma, kripto fiyatının önümüzdeki haftaya kadar 0,00027 doların üzerine çıkmasına neden olabilir.

Son düşüşlere rağmen, Terra Luna Classic topluluğu altcoinin fiyatını artırma önerileri etrafında bir araya gelirken, LUNC’nin yakın gelecekte tekrar toparlanması muhtemel. LUNC, Mayıs 2022’de Terra ekosisteminin çöküşünün merkezinde yer aldı. Altcoin, geçen yıl Kasım ayında kripto borsası FTX’in çöküşünden de ciddi şekilde etkilendi. Piyasa değeri o zamandan beri 1,5 milyar dolardan 1,0,4 milyar dolara düştü. LUNC şu anda, teknik açıdan gösterdiği güçlü sinyallerle analistlerin dikkatini çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Bu Hafta İzlenecek 3 Altcoin ve Önemli Haberler