Japonya Bu Web3 Coin ile Ortaklık Kurdu: Sıçradı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 gün önce
6.004 görüntülenme
Japonya Web3 Coin Ortaklık Kurdu: Sıçradı

Japonya’nın en büyük demiryolu şirketlerinden biri olan Tokyu Demiryolları’nın NFT’leri için seçtiği altcoin, NFT meraklıları arasında büyük ilgi görüyor. Web3 coin haberi çift haneli fiyatlandırıyor.

Tokyu Demiryolları, NFT’leri için bu Web3 coin ile ortaklık kuruyor

Japonya’nın en büyük demiryolu şirketi, Astar Network üzerinde NFT’lerini sunmaya başladı. Haberi Twitter’dan duyuran Astar’ın kurucu ortağı ve CEO’su Sonata Wantanabe, sadece bir gün içinde 6.000’den fazla NFT’nin satın alındığını açıkladı. Duyuruya göre, “Tokyu Demiryolları bugünden itibaren Astar’da yayınlanan sınırlı NFT’yi satışa sunuyor. Bir günde 6000’den fazla NFT (yeni adres) dağıtıldı”.

Haber, Japon NFT meraklılarının büyük ilgisini çekti

Sınırlı sayıdaki NFT’lerin sadece açılışa özel ücretsiz olarak dağıtılması Shin-Yokohama İstasyonu’nda uzun kuyruklara neden oldu. Yoğun ilgi, insanların NFT kapmak için uzun bir kuyruk oluşturmasıyla, NFT’lerin ülkede yaygın olarak benimsendiğine işaret ediyor. Astar (ASTR) fiyatındaki yükseliş, altcoin ağının da kullanıcılar arasında güven kazandığını gösteriyor.

Web3 coin haberin ardından çift haneli yükseldi

En büyük ilk 100 altcoin arasında ulaşmayı hedefleyen Astar (ASTR), son günlerde piyasa geneli eşliğinde yükseliyordu. 18 Mart tarihli Tokyu Demiryolları duyurusu, fiyat üzerinde çift haneli yükseliş meydana getirdi.

Günlük grafiğe bakış, 18 Mart’ın Web3 coin için %13 yeşilde kapandığını gösteriyor. İvme bugünde %2 düzeyinde devam ediyor ve fiyat çok aylı bir direnç seviyesi olan 0,7 doları desteğe çevirmek üzere. Astar’ın son zamanlardaki yukarı yönde hareketleri, Tokyu ortaklığından önce bir dizi yüksek profilli işbirliğiyle destekleniyordu…

Astar Network, Japonya bölgesinde özel ilgi görüyor

Astar (ASTR), geliştiricilerin yeni Blockchain uygulamaları oluşturmasını sağlayan merkezi olmayan bir altyapıdır. Tokyu Demiryolları ile yapılan ortaklık, Astar’ın Tokyo’daki Web3 girişimlerini yürütme girişiminin bir parçasıydı. Yakın tarihli bir raporuna göre Astar, bölgedeki Web3 girişimlerini yürütmek için Tokyo’nun popüler bir bölgesi olan Shibuya ile ortaklık kurdu.

Son zamanlarda dünya çapında NFT’lerin popülaritesindeki artışla birlikte, Astar’ın Shibuya ve Tokyu Demiryolları ile ortaklığı, Japonya’nın bu yeni trendi benimsemede çok geride olmadığını gösteriyor. Bu hamlenin gelecekte Blockchain şirketleri ile geleneksel Japon şirketleri arasında daha fazla iş birliğine yol açması bekleniyor.

NFT’ler, özel etkinliklerin zorunlu bir parçası haline geliyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Tokyu Demiryolları’nın Astar Network üzerinde sınırlı NFT’ler dağıttığı haberi, Japon NFT topluluğunda ilgi uyandırdı. Bu girişimin etrafındaki uzun kuyruklar ve heyecan, NFT’lerin Japonya’da daha yaygın hale geldiğini gösteriyor. Astar ve Tokyu Demiryolları arasındaki bu ortaklığın, Tokyo ve ötesinde Web3 girişimlerini yönlendirerek, Blockchain şirketleri ile geleneksel Japon şirketleri arasında daha fazla iş birliğine kapı açması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Oyun Coinleri Uçabilir
Oyun Coinleri İçin Bomba Hafta: Bu 7’si Tahtadan Uçabilir! Bankacılık krizinin hazırladığı zeminde yatırımcılar genel olarak Bitcoin’e (BTC) odaklandığından, altcoinlerin çoğunluğu izleyici tarafındaydı. Bununla birlikte, yaklaşan Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC), oyun coinleri için bomba bir hafta hazırlıyor olabilir… Ralli rüzgarı önümüzdeki hafta oyun coinleri için esebilir...
Buğra Çağlar 4 gün önce