John McAfee: Bitcoin Private (BTCP) Monero’nun Yerini Alacak!

Google News

Bir çoğumuzun siber güvenlik öncüsü olarak tanıdığı ve son zamanlarda adından kripto para spekülatörü olarak söz ettiren John McAfee, geçtiğimiz günlerde Bitcoin Private’ın (BTCP) kendisinin favori fork‘u olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.

Fork’ların kripto paralar için sağlıklı bir konsept olduğunu belirten John McAfee, Bitcoin Private’dan ise “Kesinlikle dolandırıcılık değil, arkasında çok ciddi bir teknoloji yatıyor; hatta bu onu Darkweb için Monero’dan çok daha üstün bir kripto para haline getiriyor.” şeklinde söz etti. McAfee ayrıca yasa dışı ürünlerin alım satımı konusunda Darkweb’de yıllarca Bitcoin’in kullanıldığını, bu kripto paranın gizliliği üzerine yaşanan endişelerden sonra burada kullanılan para biriminin yerini Monero’nun aldığını ve bu yerin de kendisini yakında Bitcoin Private’a bırakacağını belirtti.

Crypto World News isimli YouTube kanalına konuşan McAfee daha önce attığı tweetler ile Verge’ün (XVG) fiyatının tavan yapmasına sebebiyet vermişti ve hatta bunun üzerine hakkında reklam amaçlı attığı her tweet için $105.000 ödeme aldığı dedikoduları çıkmıştı.

Bitcoin Private Nedir?

Bitcoin Private 28 Şubat 2018 tarihinde Bitcoin ve ZClassic’in ortak hardfork’u olarak hayatımıza giren, her BTC ve ZCL sahibine bu tarihte 1:1 oranında dağıtılmış, gizliliğin ön planda olduğu bir kripto paradır.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;
var scripts = document.getElementsByTagName(“script”);
var embedder = scripts[ scripts.length – 1 ];
(function (){
var appName = encodeURIComponent(window.location.hostname);
if(appName==””){appName=”local”;}
var s = document.createElement(“script”);
s.type = “text/javascript”;
s.async = true;
var theUrl = baseUrl+’serve/v1/coin/chart?fsym=BTCP&tsym=USD’;
s.src = theUrl + ( theUrl.indexOf(“?”) >= 0 ? “&” : “?”) + “app=” + appName;
embedder.parentNode.appendChild(s);
})();

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku