Joint Ventures Bancor Ağına Katılıyor

Google News

Online yayıncılar için blok zinciri uygulamaları geliştirerek, içerik ekosistemine katkıda bulunan tüm katılımcıları ödüllendiren yeni bir ekonomi yaratmayı hedefleyen yerli girişim Joint Ventures, Bancor ağına katılıyor.

https://twitter.com/jointventuresio/status/980815917021089793

Bu anlaşma sayesinde JOINT tokenları ETH, EOS, BNB, GNT ve daha pek çok Ethereum tabanlı token ile Bancor ağında takas edilebilir olacak.

Ethereum tabanlı erc-20 tokeni olan JOINT, kendi ekosistemi içerisinde trafik değişimi, reklam kampanyaları düzenleme ve ücretli içeriklere erişim gibi amaçlara hizmet edecek.

JOINT token ile gerçekleştirilecek bütün işlemler Ethereum ana ağı üzerinde kaydedilip işlenecek. Bunun yanı sıra JOINT’in ödül algoritması dahilinde gerçekleşen tüm işlemler, ödül havuzundaki kontratların nasıl aktif olduğu ve kimin ne zaman, nasıl ve ne kadar ödül aldığı gibi bütün bilgiler Ethereum’un blockchain ağında takip edilebilir olacak.

Joint Ventures ICO’suna websitesi üzerinden veya Ovis borsasını kullanarak katılabilirsiniz.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku