Justin Sun Yine Sahnede! Yatırım Tercihi Bu Altcoin

Justin Sun Yine Sahnede! Yatırım Tercihi Bu Altcoin
Justin Sun Yine Sahnede! Yatırım Tercihi Bu Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Tron’un (TRX) vizyoner kurucusu ve kripto endüstrisinin önde gelen isimlerinden Justin Sun yine sahnede. Buna göre aldığı stratejik kararlarla manşetlere çıkmaya devam ediyor. Kripto sektöründe uzun süredir devam eden başarısına rağmen Sun, çeşitli kripto projelerine katılımını artırıyor gibi görünüyor. Peki bu katılım Ethereum için nasıl yansıdı? Fiyata dair olumlu bir katkı sağladı mı? Detaylara bakalım.

Sun’ın son altcoin çabası

Geçtiğimiz günlerde, blockchain veri güvenliği platformu PeckShieldAlert’ten önemli bir paylaşım geldi. Buna göre Justin Sun’ın dahil olduğu önemli bir işlem bildirdi. Platforma göre Sun, altcoin Ethereum’u (ETH) kıdemli danışman olarak görev yaptığı HTX borsasından satın aldı.

Önde gelen bir altcoin olan Ethereum (ETH), Bitcoin’e (BTC) kıyasla düşüş hareketleri yaşıyor. Bununla birlikte, kripto alanındaki önde gelen isimlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Justin Sun’ın hamleleri ise bitecek gibi değil.

Justin Sun’ın Ethereum alımı

PeckShieldAlert tarafından açıklandığı üzere, Justin Sun ile ilişkili bir altcoin Ethereum adresi kayda değer bir işlem gerçekleştirdi. Sun, Huobi’den toplam değeri yaklaşık 7 milyon dolar olan 4,5 bin ETH satın aldı. Ayrıca daha sonra bu tokenleri Lido’da stake etti.

Cryptocurrency magnate Justin Sun plans space trip with Blue Origin - The  Washington Post

Justin Sun ve Ethereum satın alan ve stake eden kripto figürlerinin stratejik hamlesi dikkat çekiyor. Buna göre altcoin Ethereum piyasasının yeniden canlandırılmasına potansiyel olarak katkıda bulunabiliyor. Ethereum, Bitcoin’e kıyasla fiyatıyla boğuşuyor. Diğer taraftan Sun gibi sektör liderlerinin ilgisi ve yatırımları geleceğinin şekillenmesinde çok önemli bir rol oynayabiliyor.

Karar fiyata etki eder mi?

Justin Sun’ın Ethereum ile ilgilenme kararı, kripto alanında hesaplı ve stratejik yatırımlar yapma konusundaki itibarıyla uyumlu. Altcoin Ethereum’un piyasa dinamikleri geliştikçe, Sun’ın eylemlerinin, diğer büyük kripto oyuncularınınkilerle birlikte, daha geniş kripto para birimi ortamını nasıl etkilediğini gözlemlemek ilgi çekici olacak.

Guest Post by Bitcoin Sistemi EN: Tron Founder Justin Sun Transfers Huobi  From This Altcoin! Will the Sale Come? | CoinMarketCap

Kriptokoin.com olarak baktığımızda kripto para topluluğu bu gelişmeleri takip ediyor. Özellikle de Ethereum’a yapılan böylesine önemli yatırımlar dikkat çekiyor. Ayrıca paydaş katılımının potansiyel etkisini yatırımcılar yakından izlemeye devam edecek. Sun’ın hamlesi sonrası altcoin ETH fiyatına baktığımızda önemli bir değişimin olmadığını görüyoruz. Buna göre yazıyı yazarken ETH fiyatı 1575 dola seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca fiyatın önemli bir destek seviyesi olan 1.600 dolar seviyesinin altına gerilediğine dikkat çekelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Justin Sun Yine Sahnede! Yatırım Tercihi Bu Altcoin