Reklamı kapat

Kanye West Tek Kelime İle Bitcoin Tutkunlarını Ateşledi

mcgregor
mcgregor 26 Nisan 2018
57 görüntülenme

Dünyaca ünlü süperstar Kanye West, bugün attığı Tweet ile bir anda kripto para dünyasının en çok konuştuğu isim haline geldi. Üstelik Tweet tek bir Tweet ile: “Decentralize“.

Kanye’nin merkezi yapıyı bırakmaya yönelik çağrısı Bitcoin ve kripto para tutkunları tarafından coşkuyla karşılanırken, Tweet birkaç saat içerisinde 30.000’in üzerinde etkileşim aldı;

Tabii ki bu Tweet sonrası kripto para tutkunları Kanye’nin sözlerinden cımbızla yeni anlamlar çıkarmaya çalıştılar. Hatta bazıları Kanye’nin Bitcoin ile ilgili atacağı Tweet’in market hacmini 1 trilyon dolara kadar yükselteceğini öne sürdüler.
İşte öne çıkan Tweet’ler;

https://twitter.com/Lord_of_Crypto/status/989186748704997376

https://twitter.com/CryptoGodzilla/status/989199817640480769

Bitcoin Beklenirken Trump Tweet’i Geldi

Tüm kripto para dünyası Kanye’nin Bitcoin ile ilgili tweet atmasını beklerken, Kanye işi apayrı bir boyuta taşıdı ve Donald Trump’a olan sevgisini hayranlarıyla paylaştı;

https://twitter.com/kanyewest/status/989232654707912704

Kanye’nin hayranlarının Bitcoin’e yönelik taleplerine karşılık verip vermeyeceğini ise önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Fiyatındaki Gerilemede Yine Mt. Gox Öne Çıkıyor Japonya merkezli olan ve zamanında dünyanın en büyük borsası olan Mt. Gox siber saldırıya uğramış ve sonrasında yüz binlerce Bitcoin borsadan çalınmıştı. Kripto para dünyasının başına gelen en büyük felaketlerden birisi olarak bilinen bu vaka, Bitcoin ve...
Serkan Eser 26 Nisan 2018