Bitcoin ve Ethereum Kârları Bu 3 Altcoin’e Akıyor

Bitcoin ve Ethereum Kârları Bu 3 Altcoin Projesine Akıyor
Bitcoin ve Ethereum Kârları Bu 3 Altcoin Projesine Akıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Santiment, bugün üç altcoin için önemli detaylar paylaştı. Buna göre Bitcoin ve Ethereum karlarının hangi kripto paralara aktığını belirtti.

Santiment’tten Bitcoin ve altcoin Ethereum değerlendirmesi

Santiment önümüzdeki haftanın kripto para piyasasının hala hisse senedi piyasasıyla bağlantılı olup olmadığını açıklıyor. Gönderiye göre, kripto para piyasası liderleri Bitcoin (BTC) ve altcoin Ethereum’un (ETH) soğumasının ardından S&P 500 endeksi büyük bir hafta geçirdi.

S&P 500 endeksi son 4 günde %6’dan fazla yükseldi. Diğer taraftan önde gelen kripto para birimleri yatay seyretti. Bu nedenle önümüzdeki hafta dijital varlık sektörünün nihayet hisse senedi piyasasıyla olan bağından kurtulup kurtulamayacağını ortaya koyacak. Santiment’e göre, kripto para birimleri bağımsızlıklarını tesis edebilirlerse, bir sonraki boğa döngüsüne girebilirler.

Bitcoin ve Ethereum’daki seviyeler

Yazıyı yazarken kripto para piyasası takip sitesi CoinMarketCap’ten alınan veriler hem ETH hem de BTC’nin 24 saatlik kazançlar elde ettiğini gösterdi. BTC, fiyatı %1,68 arttıktan sonra 34.773 dolardan el değiştiriyor. Bu arada, piyasa değeri açısından en büyük altcoin %2,03’lük bir 24 saatlik kazanç kaydetti. Sonuç olarak fiyatını 1.835,44 dolara yükseltti.

Son 24 saatteki olumlu performansları, ilgili haftalık performanslarını da yeşil bölgenin derinliklerine itti. CoinMarketCap verileri BTC’nin son 7 günde %2,30 artış gösterdiğini ortaya koydu. Altcoin ETH ise aynı dönemde %2,55 artış gösterdi.

Kârlar bu 3 kripto para projesine akmış durumda

Bu arada kripto para piyasasında özellikle son bir aydır görülen artışlar beraberinde karları da getirdi. Buna göre kar alımları neticesinde para yeni kripto para birimlerine de akmış durumda. Santiment bu noktada da ilgili altcoin projelerini belirledi. Santiment’e göre bu durum piyasada aynı zamanda önemli bir para akışının da göstergesi.

Santiment’e göre altcoin projeleri için önemli bir değerlendirme söz konusu. Buna göre altcoin projeleri ayı piyasasında geçen olumsuz zamanı artık telafi ediyorlar. Buna göre Santiment Bitcoin’in 35 bin doların altında kendini dinlenmeye aldığı düşüncesinde. Bu nedenle dinlenme aşamasındayken karlar da 3 altcoin projesine akıyor. Bu altcoin projeleri de SNT, SUSHI ve BLZ şeklinde. İlgili altcoinler içerisinde SNT son yedi günde %108 artış gerçekleştirdi. Kriptokoin.com olarak baktığımızda SUSHI ise son yedi %82 gibi önemli bir artış yaptı. Son olarak BLZ ise son yedi günde %39 artış gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bitcoin ve Ethereum Kârları Bu 3 Altcoin’e Akıyor