ABD Kongre Adayı: Çantamı Bu 3 Altcoin ile Dolduracağım!

Kongre Adayı 3 Altcoin ile Dolduracağım
Kongre Adayı 3 Altcoin ile Dolduracağım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Politikacı kimliğiyle tanınan David Gokhshtein, fırsat buldukça satın alacağı 3 altcoin projesini paylaştı. Kripto fenomeni listede Ethereum’a da yer veriyor.

David Gokhshtein, bu altcoin projelerini satın alacağını paylaştı

Bir süredir SHIB, DOGE ve LUNC hakkında ‘boğa’ tweet’leri atan kripto fenomeni, yılın son günlerinde en eski projelere ağırlık veriyor. Yakın tarihli bir tweet’te, özellikle Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) satın almak fırsat kolladığını belirti. Gokhshtein, yılın kalan günlerinde satın alacağı kriptoları şöyle açıklıyor:

Önümüzdeki birkaç gün içinde yapacağım ilk şey kripto paralarımı düzene sokmak. En iyi işlerim olarak BTC ve ETH’ye odaklanmaya geri dönüyorum. Ardından, daha fazla LTC ve XRP satın alacağım… Yine de meme coin’lere girmeyi planlıyor – risk oyunu ama kaybetmeyi göze alabileceğim bir parayla.

Ripple’dan önemli haberler var

Palau Cumhuriyetinin Başkanı Palau Surangel Whipps Jr, yeni bir röportajda, ülkenin ulusal bir stablecoin başlatmak için Ripple ile işbirliği yapma planlarını doğruladı. Whipps Jr., ulusal bir stablecoin’in piyasaya sürülmesinin, ülkenin dijital ekonomi çabalarının bir parçası olduğunu belirtti. Ayrıca plan, ülkeye gelen dijital ziyaretçi sayısını artırma stratejisinin bir parçasıydı. Başkan, birçok ülke CBDC’ler piyasaya sürerken, Palau’nun stablecoin rotasına gitme kararının Ada’nın merkez bankası olmamasından kaynaklandığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntılara bu yazıda yer verdik.

Bu arada, Başkan, Palau’nun neden bir stablecoin’i piyasaya sürmeyi seçtiği konusunda şunları söyledi:

Ripple ile işbirliğimizi geliştirirken amacımız, kendi Merkez Bankası Dijital Para Birimi’ne doğru gerçekten bir adım olan ABD Doları destekli bir stablecoin’e sahip olmak. Bunun önemli olduğunu ve Fiat’ın rampayı daha kolay hale getirmesine yardımcı olacağını düşünüyoruz. Dijital sakinlerimiz ayrıca bankacılık erişimine sahip olacak ve Binance Pay seçenekleri teklif vermeyi de kolaylaştıracak. Gerçekten rekabet etmediklerine inanıyoruz ama aslında simbiyotikler ve birbirlerine yardım ederek kripto ekosistemini güçlendirebilirler.

XRP fiyatı habere tepki gösteriyor

Haberin ardından XRP fiyatı yukarı yönde hareket etti. CoinMarketCap verilerine göre XRP, bu esnada en çok kazandıran ilk 5 kripto arasına girmeyi başardı. Benzer şekilde, Santiment verileri, geçen haftaya göre en yüksek günlük işlem hacmini kaydettiğini gösteriyor.

Bu arada, haberi satın alan balinalarda XRP rallisini destekliyor. On-chain veriler, yıl sona ererken XRP’nin tekrar balinaların en çok satın aldığı token olduğunu gösteriyor.

Verilere göre XRP, şu anda en büyük 2.000 BSC balinasının satın aldığı token’ler arasında ilk 10 token arasında. Santiment de XRP balinalarının 2022 sonu için cüzdanlarını hızla doldurduklarını tespit etti. 1 milyon ila 10 milyon XRP tutan balinalar, hızla biriktiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABD Kongre Adayı: Çantamı Bu 3 Altcoin ile Dolduracağım!