Dünyada Bir İlk Olan KRIPTO, Huobi Global’de Listeleniyor!

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 30 Eylül 2022
21 görüntülenme
Dünyada Bir İlk Olan KRIPTO, Huobi Global’de Listeleniyor!

Türkiye’nin lider kripto para haber platformu Kriptokoin, dünyada bir ilke imza atarak KRIPTO’yu piyasaya sürdü. Blockchain dünyasında bir ilk olan KRIPTO, global piyasalarda da hızla talep görüyor. Bitci.com’un ardından Bitci Brasil ve XT.com’da listelenen KRIPTO, şimdi de ünlü Bitcoin borsası Huobi Global’de işleme açılıyor.

KRIPTO, şimdi de Huobi Global’de işleme açılıyor!

Alanında ilklere imza atan ve Türkiye’nin lider kripto para haber platformu olan Kriptokoin, Blockchain dünyasına ünlü fan token platformlarından Bitci ile adım attı. Bitci önderliğinde piyasaya sürülen KRIPTO, dünyada benzeri olmayan bir proje olmanın yanı sıra global yatırımcı ilgisiyle de değerini katlıyor. KRIPTO piyasaya çıktığı günden beri kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisine maruz kaldı.

Türkiye ve dünyadan birçok yatırımcının ilgi odağı haline gelen KRIPTO, Bitci.com’un ardından Bitci Brasil ve XT.com’da listelendi. Şimdi ise yeni bir listeleme haberiyle KRIPTO gündeme bomba gibi oturdu. KRIPTO şimdi de ünlü Bitcoin borsası Huobi Global’de işleme açılıyor. Huobi Global’de KRIPTO yatırma işlemleri 30.09.2022 tarihinde saat 18.00’da başlıyor. Alım-satım işlemleri ise 03.10.2022 tarihinde saat 13.00’da başlıyor.

KRIPTO nedir? Yatırımcılara ne sağlar?

KRIPTO, Türkiye’nin lider kripto para haber platformu Kriptokoin ve dünyanın lider fan token platformlarından Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen bir projedir. KRIPTO Token kripto para piyasasında bir ilki temsil etmektedir. KRIPTO kendi ekosisteminde ve entegre edileceği diğer kişi ve kurumlara ait platform ürün ve servislerle bağlantılı olarak kullanılacağı işlemlerde, kullanıcılarına ilgili işlem, ürün ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlayan çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. KRIPTO’nun kullanım alanları ise şunlardır:

  • KRIPTO sahipleri ücretli ve ücretsiz anket veya etkinliklere katılım sağlayabilirler.
  • Kriptokoin.com için oluşturulacak NFT Koleksiyonlar için ön satışa katılım hakkı ve Kriptokoin token üzerinde oluşturulacak NFT platformu üzerinde alış veya satış yapabilme imkanına sahip olacaktır. NFT sahiplerine blokchain fuarları veya seminerlere katılma gibi özel ayrıcalıklar sağlanacaktır.
  • KRIPTO sahipleri kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak olan eğlenceli oyunlara ve görevlere katılım hakkı sağlayabileceklerdir. Oyun içerisinde belli bir oranda KRIPTO yakım (burn) mekanizması olacaktır. Oyunların içerisinde “play to earn” sistemi kullanılması hedeflenmektedir.
  • Gelecekte oluşturulacak olan bağış sistemi ile KRIPTO sahipleri doğrudan sevdikleri yazarlara bağışta bulunabilir ve karşılığında sadakat rozeti veya sadakat NFT’si alabilirler. Sadakat NFT’leri ile gelecek de yapılacak önemli toplantılar da bulunma, topluluk buluşmalarında öncülük, fuarlar ve seminerlerde özel ayrıcalık sağlanacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB 2 Dev Güncellemeye Hazırlanıyor
SHIB 2 Dev Güncellemeye Hazırlanıyor: İşte Bilmeniz Gereken Her Şey! Shiba Inu (SHIB), ekosistemini genişletme planıyla birlikte yeni duyurularla geri döndü. Bununla birlikte, SHIB fiyatı volatil piyasa koşulları nedeniyle büyük satış baskısı altında işlem görüyor. İşte önümüzdeki günler için SHIB fiyatı ve güncellemeler hakkında bilmeniz gerekenler. Shiba...
Buğra Çağlar 30 Eylül 2022