Uzman, Epik Yükseliş Bekliyor: Kripto İçin ‘Sıradaki Büyük Şey’ Bu!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
579 görüntülenme
Uzman, Epik Yükseliş Bekliyor: Kripto İçin 'Sıradaki Büyük Şey' Bu!

Kripto para fonu Bitwise’ın baş yatırım uzmanı olan Matt Hougan, yeni bir röportajda piyasaya dair olumlu duygularını paylaştı. Hougan, önümüzdeki süreçte “epik bir yükseliş” beklediğini açıkladı. Ayrıca, önümüzdeki sürece dair belirli bir zaman çizelgesi de oluşturmuş gibi duruyor. İşte detaylar…

Kripto para uzmanından yükseliş yorumu

Kripto para fonu Bitwise Asset Management’ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, önümüzdeki birkaç yıl için kripto varlık piyasaları hakkında iyimser olduğunu ifade ediyor. The Wolf of All Street’in YouTube kanalındaki yeni bir röportajda Hougan, “önümüzdeki üç yıl için epik bir şekilde yükselişe geçtiğini” söylüyor. Hougan’a göre, kripto piyasaları için bir sonraki boğa döngüsü emsalsiz olacak. Uzman, “Bu boğa piyasası döngüsü, bu dört yıllık döngü, kullanıcı benimseme açısından, toplam piyasa değeri artışı açısından, önemsediğimiz hemen hemen tüm şeyler açısından şimdiye kadarki en büyük döngü olacak”, ifadelerini kullandı.

Türk Analistler, Bu 14 Altcoin İçin Önemli Tahminler Yaptı!

Ancak her şeyin pürüzsüz gideceğini düşünmüyor. Bazı engellerin her türlü olacağını söylemeyi de ihmal etmedi.  Özellikle, düzenleme hakkında bazı engeller olabileceğini düşünüyor. Ancak, düzenleme konusunda iyimser olduğunu aktardı.  “Ancak geliştirici topluluğundaysanız neler olduğunu görebilir ve hissedebilirsiniz. Heyecan seviyesi, kripto pazarındaki deneyimimde hiç olmadığı kadar yüksek,” ifadelerini kullandı.

Her döngüde yeni bir atılım var

Bu yüzden bu yıl yüzde 50’lik yükseliş gördüğümüzü söyleyen analist, yıl sonuna akdar daha yüksek seviyelere işaret etti. Ayrıca, “bence 2024 ve 2025 daha da iyi olacak,” diye ekledi.  Bitwise Asset Management CIO’suna göre, her kripto döngüsü teknolojik bir atılım tarafından yönlendiriliyor ve yaklaşan şey de bir istisna olmayacak. CIO, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bu döngülerin bir nedeni var, o da yeni bir boğa piyasasını yönlendiren büyük bir teknolojik atılım olması… Bu kadar heyecanlanmamın nedeni, bir sonraki boğa piyasasını yönlendirecek teknolojik atılımın ne olduğunu bilmem. Bu, NFT [non-fungible token], DeFi [merkeziyetsiz finans] ve stablecoin’lerden daha büyük. Gerçek dünyadaki bir uygulamadan, Bitcoin ve Ethereum’un ilk başlangıcından bile daha büyük olduğunu iddia ediyorum. Bu, ölçeklenebilirlik. Layer-2 dönemi. Kriptoya bakarsanız, insanlar her zaman ölçeklenebilirliğin ne zaman ana akım haline geleceğini merak etmişlerdir.

Önümüzdeki Günlerde Sıçrama Beklenen 5 Altcoin Bunlar!

Ayrıca Hougan, 2020’de kripto alanın ana akım olmaya çalıştığını belirtti. Ancak Ethereum’daki bir işlemin maliyetinin 200 doları vurduğuna dikkat çekerek “bir işlemi gerçekleştirmenin maliyeti 200 dolar ise ana akıma geçemezsiniz,” dedi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi o zamandan bu yana, ölçeklenebilirlik çalışmaları hızlandı. Ölçeklenebilirlik, ağdaki işlem ücretlerini azaltıp işlem hızını artırmayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Hafta Sonu Bitcoin Fiyatında Ne Bekleniyor?
Bu Hafta Sonu Bitcoin Fiyatında Ne Bekleniyor? Bitcoin (BTC) fiyat hareketi, kısmen kesilmesinin ardından BTC’nin 24.000 doların altında işlem görmesiyle durdu. Kriptokoin.com olarak Bitcoin fiyat hareketi gelişmelerini sizler için derledik. BTC fiyat hareketi durdu Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketi, bu yılki ivmenin makroekonomik ve düzenleyici...
Emre Borsan 4 hafta önce