Reklamı kapat

Duyuru: Kripto Koin ve CryptoCholics Canlı Yayını – Teknik Analizler

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 20 Mayıs 2018
0 görüntülenme

Kripto Koin ve CryptoCholics ekipleri olarak bundan sonra her hafta gündemi değerlendirdiğimiz ve merak ettiklerinizi cevaplayacağımız canlı yayın seansları düzenleyeceğiz.

Bu hafta odağımızda ise teknik analizler yer alacak. Yani, merak ettiğiniz kripto paralarla ilgili indikatörleri değerlendirerek teknik analizler gerçekleştirip, kripto paraların gidişatı hakkında sizlere fikir vermeye çalışacağız.

Bu hafta canlı yayını 21 Mayıs Pazartesi, saat 21:30’da gerçekleştireceğiz.

Canlı yayına bu linke tıklayarak katılabileceksiniz!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Çin’de Kameralar Sınıflarında Dikkatsiz Öğrencileri Ele Verecek Derslerde dikkat dağınıklığı mı yaşıyorsunuz? Eğer Çin’deyseniz başınız belada olabilir. Çin‘deki sıkı gözetimin yeni hedefi lise öğrencileri. Mart ayında Çin’de Hangzhou Lisesi sınıflarına akıllı sınıf davranış takip sistemi entegre etti. Bu sistem ile birlikte kameralar sınıf içerisindeki...
Serkan Eser 20 Mayıs 2018