Usta Kripto Para Analisti: Bu 7’si Sizi Milyoner Yapabilir!

Kripto Para Analisti: Bu 7'si Sizi Milyoner Yapabilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası zorlayıcı bir yılda ilerliyor. 2022, kısa rallilere rağmen genel olarak kırmızı geçti. Bu süreçte kripto para yatırımcıları için zorlayıcı oldu. Popüler bir kripto analisti olan Lark Davis, bu zorlayıcı koşullarda kazanılması gereken 7 alışkanlığın altını çiziyor. İşte Davis’e göre milyonerliğe ulaşmanın 7 yolu.

Kripto para analisti Lark Davis’e göre milyonerler kulübüne ulaşmanın 7 yolu

Lark Davis’in göre milyoner olmak için yaptığı ilk şey yakın çevresini korumaktı. Analist, başarılı olmak için doğru insanlarla ilişki kurmanın önemli olduğuna inanıyor:

İnsanların yakın çevrenize girmesine izin vermenin ya gelişmenize yardımcı olabileceğini ya da zamanınızı ve enerjinizi emebileceğini öğrendim.

Davis, çevresinin kendisini kaldırabilecek, standartlarını koruyabilecek ve fikir alabilecek kişilerden oluştuğunu belirtti.

Hayır de

Davis’e göre başarı yolculuğunda öğrendiği bir diğer şey de “hayır” demeyi öğrenmek. Davis, zamanın en değerli varlık olduğunu söylüyor. Bu nedenle uzun zaman alacak faydasız aktivitelere “hayır” demek önemlidir. Davis’in ifadeleriyle:

‘Hayır’ın gücü, zamanınızı kontrol etme güvenine ve paranızı, itibarınızı ve her şeyi kontrol etme güvenine sahip olmaktır.

Gelir akışı

Davis, servet yolculuğunda gelirin oyunun kurallarını değiştirdiğini itiraf ediyor. Ortalama bir milyoner yedi kaynaktan para kazandığından, birden fazla gelir akışı yaratmanın önemli olduğunu söylüyor:

Bu benim için hisse senedi temettüleri, kripto para yatırma ödülleri, dijital ürünler satma, YouTube gelirleri, bağlı kuruluş geliri ve bankadaki sabit vadeli mevduatlar dahil olmak üzere birçok biçim alıyor.

Analiste göre, yatırım yapmak, parayı etrafta tutmaktan daha gerekli.

Muhasebe

Davis, kendi imkanları dahilinde yaşamayı öğrendiğini de videosunda belirtti. Satın alacak çok güzel şeyleri olduğunu kabul ederek, onsuz yaşayabileceği şeyleri ortadan kaldırmak için bilinçli bir çaba sarf etti.

Odaklan

Servetiniz arttıkça, daha fazla harcamaya meylediyorsunuz. Bu yüzden piyangoyu kazanan çoğu insan iflas ediyor. Davis, özellikle toplam harcamasının yüzde olarak olduğunu ve harcamalarının her zaman kazancıyla aynı doğrultuda olmasını sağladığını ima etti.

Davis ayrıca, nereden geldiğini asla gözden kaçırmadığını belirtti. Analiste göre, yiyecek pulları ve ikinci el giysilerle büyümüş. Bu nedenle, bu tür bir maddi nimeti hayatına kattığı ve bunu sevdiği bir şeyi yaparken başardığı için evrene her zaman sonsuz bir minnet duymuştur.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Lark Davis, Bitcoin ve altcoinler hakkında videolar sağlayan bir YouTuber’dır. Yukarıdaki liste, Davis’in “Nasıl milyoner oldum, sen de yapabilirsin” başlıklı videosun derlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Kripto Para Analisti: Bu 7’si Sizi Milyoner Yapabilir!