Kripto Para Dünyasında Bu Hafta Yaşananlar

0 görüntülenme
Kripto Para Dünyasında Bu Hafta Yaşananlar

Kripto Para Dünyasında Bu Hafta Yaşananlar

  • Uber kurucularından Garret Camp ICO sürecine girmeden ECO adında bir kripto para çıkarmayı planladığını açıkladı.
  • Callisto airdropu ile yatırımcılarını heveslendiren Ethereum Classic, son yedi günde yüzde 30’un üzerinde değer kaybetti;
Ethereum Classic Fiyat Grafiği

Ethereum Classic Fiyat Grafiği

  • Monero ise MoneroV airdrop’u haberi ile yüzde 15 değer kazandı.
  • SegWit ile gerçekleştirilen işlemler tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı, Bitcoin transfer ücretleri son yılların en düşük seviyelerine geriledi.
  • 2018’de ilk defa Bitcoin’in market içerisindeki etkisi yüzde 40’ın üzerine çıktı;

  • Japon e-ticaret devi Rakuten kendi kripto parasını çıkaracağını açıkladı.
  • Alman otomotiv devi Mercedes Benz çevre dostu kripto koin çıkaracağını açıkladı.
  • Ripple – CoinBase söylentilerinin yeniden canlanması ile Ripple gün içerisinde yüzde 20 değer kazandı ve sonrasında normal seviyesine tekrardan geriledi.
  • Ethereum haftayı yüzde 5’lik değer kaybı ile kapattı.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Çin’den Blockchain’e Övgü Çeşitli sektörlerden gelen Çinli politika danışmanları devam eden siyasi etkinliklerinin ilk günlerinde yerli blockchain gelişimi üzerinde duruyorlar. Ulusal Halk Kongresi (NPC) ve Çin Halk Siyasi Danışma Konferansı (CPPCC)’den oluşan ve “İki Oturum” olarak bilinen, bu yıl 3...
Türkü Karacan 6 Mart 2018