Kripto Para Geliştiricilerinin Tercihi Bu 10 Altcoin!

Vural Erkan
Vural Erkan 3 hafta önce
825 görüntülenme
Kripto Para Geliştiricilerinin Tercihi Bu 10 Altcoin!

Analist Ben GCrypto, geliştirme faaliyetlerine dayalı olarak en iyi ERC20 kripto para projelerinin bir listesini paylaştı. Ethereum, 189 milyar dolarlık piyasa değeri ile geliştirme puanında listenin başında yer alıyor. Bununla birlikte, Decentraland ve Aragon, ılımlı geliştirme puanlarına rağmen önemli fiyat düşüşleri yaşıyor.

Geliştirme faaliyetine göre ilk 10 ERC20 kripto para

Generation Crypto Media’nın CEO’su Ben GCrypto, son 30 gün içinde geliştirme etkinliği açısından en iyi 10 ERC20 altcoin projesinin bir listesini paylaştı. Analist, “Geliştirme faaliyeti gibi temellere göre, orta düzeyde piyasa değerine sahip birçok iyi proje var,” diyerek, en iyileri sıraladığını belirtti.

Analistin paylaşımına koyduğu ekteki görsele göre Ethereum, 396 geliştirme puanı ve 189 milyar dolarlık piyasa değeri ile listenin başında yer alıyor. Bununla birlikte, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere lider altcoin, 30 günlük fiyat değişiminde %5,8’lik bir düşüş yaşadı. Status (SNT) ise geliştirme etkinliği açısından 365 puan alarak ikinci sırayı aldı. Ayrıca, 30 günlük fiyat değişiminde %14,3’lük bir düşüş yaşadı ve toplam piyasa değeri 106 milyon dolar oldu.

Vega Protocol (VEGA), 349 puanla üçüncü sırada yer alırken, Decentraland 295 geliştirme puanıyla onu takip etti. Vega 30 günlük fiyat değişiminde %8,4’lük pozitif bir büyümenin ardından 62 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Decentraland (MANA) ise tam tersi yönde %22,6 oranında gerileyerek 1,1 milyar dolarlık piyasa değerine düştü.

kripto para

Geliştirme etkinliği sıralamasındaki diğer projeler

Bu arada, Chainlink (LINK), son 30 günde %4,9’luk bir düşüşün ardından 279 geliştirme faaliyeti puanı ve 3,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle beşinci oldu. Öte yandan, Lido DAO (LDO), 2,2 milyar dolar değerindeki piyasa değerinde %18,6’lık bir artışın ardından geliştirme faaliyetinde 174 puan aldı.

Aragon, geliştirme etkinliğinde 164 puan alarak altıncı sırada yer aldı. Ayrıca, son 30 günde %22,5’lik büyük bir düşüşün ardından 96 milyon dolarlık bir piyasa değeri kaydetti. Ayrıca Uniswap, 30 gün içinde %11’lik bir düşüşün ardından 4,8 milyar dolarlık bir piyasa değerinin yanı sıra 162 geliştirme faaliyet puanı kaydederek sekizinci sırayı aldı. Son olarak, Audius ve Balancer sırasıyla 159 ve 141 geliştirme faaliyeti puanıyla dokuzuncu ve onuncu sıraları aldı. Eşzamanlı olarak, Audius 268 milyon dolarlık piyasa değeri kaydederken, Balancer 254 milyon dolara tanık oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Espor Devi, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortaklık Kurdu!
Espor Devi, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortaklık Kurdu! Espor devi TSM, Türk kripto para yatırımcılarının ilgi duyduğu bir altcoin projesi olan Avalanche (AVAX) ile Web3 oyun ortaklığına giriyor. Avalanche, rekabetçi oyun platformu Blitz’i geliştirirken TSM’nin özel Blockchain ortağı olacak. Espor devi TSM, ortaklık için bu...
Vural Erkan 3 hafta önce