XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Kripto Para Milyarderi, Bu 6 Altcoin’i İzliyor! Almalı Mısınız?

2 görüntülenme
Kripto Para Milyarderi, Bu 6 Altcoin'i İzliyor

Fiyatlardaki son düşüş, kripto para milyarderi Mark Cuban’ın kriptoya olan coşkusunu azaltmadı. Ancak popüler Shark Tank jurisi piyasada yeterli yenilik olmadığından endişe ediyor. Altcoin Daily ile yaptığı röportajda Dallas Mavericks sahibi, bir projenin kripto ile ilgili olması nedeniyle hala sağlam bir iş vakasına ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Kripto para milyarderleri ayı piyasasına rağmen bu altcoin projelerinde bekliyor

Milyarder yatırımcı, kriptonun dikkatini çektiğini çünkü her zaman teknolojiyi kullanmanın yeni yollarını aradığını söylüyor. Akıllı sözleşmelerin mevcut işleri bozma potansiyeli onu uzun zamandır heyecanlandırıyor. Peki şu anda hangi kriptolar için heyecanlı? İşte Cuban’ın sahip olduğunu söylediği altı altcoin…

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol, Gemini, Kraken ve Binance’de hali harzırda işlemlere açık. Bunun nedenle, Cuban’ın listesindeki en hızlı erişebileceğinizi altcoin olduğunu söyleyebiliriz. Injective, finansal uygulamaları hedefleyen akıllı sözleşmeli bir kriptodur. Merkezi olmayan protokol, marj ve türev ticareti gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Aynı zamanda farklı Blockchain’ler ile bilrikte çalışır. Cuban’ın deyimiyle, “Kolay bir iş değil ama şansları var.”

Kripto Para Milyarderi, Bu 6 Altcoin'i İzliyor
Klima DAO (KLIMA)

Klima, tokenize edilmiş karbon kredileri sunar. Cuban, karbonunu KLIMA token’leri aracılığıyla dengelemenin diğer yollardan daha kolay olduğuna dikkat çekiyor. Bir yatırım olarak karşılığını vermezse, en kötü durum senaryosunun yine de belirli sayıda karbonu dengelemiş olması olduğunu söylüyor.

Kripto Para Milyarderi, Bu 6 Altcoin'i İzliyor

ApeCoin (APE)

ApeCoin, sahiplerine özel üyelik sağlayan ünlü NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) yerel token’dir. Cuban, BAYC arazi satışının hayranı olmamasına rağmen APE token’lere sahip olduğunu söylüyor. Bu arada metaverse’de emlak satın alanaları “süper, mega, kusursuz aptal” olarak nitelendirdi.

Blockto (BLT)

Blockto, Cuban’ın ilk olarak 2021’de yatırım yaptığı cross chain bir akıllı sözleşme kripto cüzdanıdır. Cuban insanların kripto, NFT’ler ve dApps on Flow (FLOW), Solana (SOL) , Binance Smart’a erişmesine olanak tanıyan projenin stratejik danışmanlığını yapıyor. Blockto ayrıca BNB Chain (BSC), Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH) ve Tron (TRON) gibi Blockchain’lerle entegredir.

Alethea Artificial Liquid Intelligence Token (ALI)

Alethea, NFT’leri başka bir seviyeye taşıyor. Proje, bir tür yapay zeka (AI) kişiliğine sahip akıllı NFT’ler inşa ediyor. Cuban, “sanal insanlar” yaratmak için yapay zekayı NFT’lere entegre etmenin bazı benzersiz uygulamalara yol açabileceğini söylüyor.

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean, verilerin “yeni varlık sınıfı” olduğunu ve insanların tokenlerini kullanarak veri alıp satmasına izin verdiğini söylüyor. Veri sahipliğini büyük şirketlerden bireylere taşıyan çeşitli Web3 projelerine uygundur. Kriptokoin.com olarak Ocean Protocol’ü tüm yanlarıyla bu makalede ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance'deki O Altcoin Airdrop Duyurdu
Binance’deki O Altcoin Airdrop Duyurdu! Kimler Coin Alacak? Binance listelenen bir altcoin projesi airdrop etkinliğini duyurdu. Kimler coin alacak? Tüm ayrıntılarıyla cevaplıyoruz. Bu altcoin airdrop’unu kaçırmayın Optimism, ilk airdrop teslimatından bu yana 2022’nin en sevilen altcoin’lerden biri olmayı başardı. Şimdi, OP için ikinci bir airdrop...
Buğra Çağlar 2 ay önce