Kripto Para Milyarderi: Bu 2 Coin Batmaz!

15.876 görüntülenme
Kripto Para Milyarderi: Bu 2 Coin Batmaz!

Kasım ayını geride bırakırken kripto para piyasalarında bir çok olay yaşandı. FTX’te yaşanan krizin ardından yatırımcılar araştırmalarını ve sorgulamalarını sıklaştırmış görünmektedir. Kripto para yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su, sektör içinde yer alan yaygın olumsuz düşünceler hakkında konuştu. Kriptokoin.com olarak, milyarder Mike Novogratz’in 2 kripto para birimi hakkındaki düşüncelerini sizlere aktarıyoruz.

Galaxy Digital CEO’su, bu 2 kripto para birimi için parlak bir gelecek gördüğünü açıkladı

CEO Mike Novogratz, koşullar ne kadar olumsuz olursa olsun bu 2 kripto paranın yükseleceğini söylüyor. CNBC’nin Squawk Box programına katılan isim, kripto piyasalarında yaşanan olumsuz koşullar hakkında konuştu. Programdaki konuşmasında milyarder Mike Novogratz, bir güven krizinin yaşandığını belirtmektedir. Ayrıca bu durumu kripto piyasalarına zarar verse de, Bitcoin (BTC) ve önde gelen Smart Contract platformu Ethereum’u (ETH) etkilemeyeceğini söylüyor.

Novogratz konuşmasında şu ifadeler yer verdi:

Bu piyasada kesinlikle bir güven krizi yaşıyoruz ve henüz tehlikeden çıkmış değiliz. Devam eden pek çok saadet zinciri etkisi var. Bununla birlikte, insanlar Three Arrows Capital’e maruz kaldılar. Sonrasında FTX’teki krizi yaşadılar ve FTX önemli oyunculardan biriydi. Yani insanların dengelerini geri kazanmaları bile birkaç hafta alacaktır.

Mike Novogratz, BTC ve ETH hakkındaki görüşlerini açıkladı

Galaxy Digital CEO’su kripto piyasalarının toparlanmaya başlarken BTC ve ETH hakkında da konuştu. CEO’ya göre Bitcoin gücünü sektöre kanıtladı. Bununla birlikte, Ethereum içinde blockchain ağı konusunda aynı düşünceye sahip olduğunu belirtmektedir. CEO şunları söylüyor:

Bitcoin gitmiyor. Kriptografi tarafından doğrulanan bu merkeziyetsiz topluluğa net varlıklarının bir kısmını Bitcoin’de depolamaya karar veren 150 milyon insan var. Bu nedenle, Bitcoin hiçbir dünyada ortadan kaldırılamıyor. Açıkçası, Ethereum’daki blockchain ve diğer her şeyde aynı.

Bitcoin Will Exceed 2017 High of 19891 USD in 18 Months Galaxy Digital CEO Michael Novogratz

Galaxy Digital CEO’su, kripto endüstrisi için bir toparlanma beklediğini aktarmaktadır. Novogratz, sonucunda ise hızlı bir yükseliştense, yerine yavaş bir yükseliş beklediğini söyledi:

ARK Invest CEO’su Cathie Wood gibi insanların zamanında gelip sermaye enjekte ettiğini göreceğinizi düşünüyorum. Bunun bir V iyileşmesi olacağını düşünmüyorum ama herhangi bir gerginlik yaratabilir. Güveni yeniden inşa etmek zahmetli olacak. Merkezi şirketler işleri farklı şekilde yapmak zorunda kalacaktır. Tüm gelişmelere birlikte tanık olacağız.

Birçok yatırımcı ve analist, kripto endüstrisinin toparlanması zaman alacağını belirtmektedir. Ayrıca analistlere göre, gün geçtikçe yeni borsalarda yaşanan krizlerin yeni sorunları beraberinde getirmesi muhtemel. Genel olarak ise mevcut kripto kışının daha da uzadığı söylenmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Haftanın Altın Fiyatı Grafiği Çıktı: İşte Beklenen Seviyeler!
Haftanın Altın Fiyatı Grafiği Çıktı: İşte Beklenen Seviyeler! Altın fiyatları, haftayı yükselişle açtı ve 1.760 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Bununla birlikte, haftanı gündeminde kritik veriler ve altın için önemli teknik seviyeler var. Analist Ross J Burland, altının teklifte oyalandığını ve gözlerin 4 saatlik direncin...
Vural Erkan 28 Kasım 2022