Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
2.743 görüntülenme
Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

Kripto fiyatları 2022’de ağır kayıplar verdi, kripto milyonerleri 2023 yılında alınacak en iyi 3 kripto para önerisinde bulundular.

Milyonerlerden kripto para önerileri

2023, kripto pazarını konsolide bir görünümde karşıladı. Çoğu kripto, ortalama -0,43% oranında zorlukla hareket etti. Hemen hemen her yeni yıl arifesinde olan şey budur. 2022, kripto paralar için gelmiş geçmiş en kötü yıllardan biriydi. Yılın başından bu yana kripto fiyatlarındaki ortalama düşüş %70 civarındadır. Bu azalmanın başlıca iki nedeni vardır:

  • İki yıllık irrasyonel yükselişin ardından, kripto para piyasasının gecikmiş bir düzeltmeye ihtiyacı vardı. Sonuç olarak, fiyatlar düştü.
  • Zayıf temeller nedeniyle, FTX ve diğer kripto para birimi borsaları 2022’de başarısız oldu. Sonuç olarak yatırımcıların büyük bir kısmı, diğer yatırımcıları geride bırakarak kârlarını kilitlemek için hisselerini sattı. Sonuç, kripto pazarında FUD oldu.
Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

Bazı kişilerin kripto para birimine yatırım yapmayı düşünmesinin birkaç nedeni vardır:

  • Yüksek getiri potansiyeli: Bazı tokenler, yıllar boyunca muazzam bir fiyat artışı gördü. Örneğin, ilk ve en bilinen kripto para birimi olan Bitcoin, 2009 yılında ilk oluşturulduğunda yaklaşık 0,003$ değerindeydi. 2021 itibariyle değeri 40.000$’ın üzerindeydi. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların garantisi olmasa da, bazı yatırımcılar kripto paraların yüksek getiri sağlama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.
  • Ademi merkeziyetçilik: Kripto paralar merkezi değildir, yani hükümet veya finansal kurum kontrolüne tabi değildirler. Bu, geleneksel finansal sistemlere alternatif arayan bazı insanlara çekici gelebilir.
  • Sınırlı tedarik: Birçok tokenin sınırlı bir arzı vardır, bu da üretilecek yalnızca sabit sayıda birim olduğu anlamına gelir. Bu, tokenlere olan talep artarsa, potansiyel olarak fiyat artışına yol açabilir.
  • Çevrimiçi işlemler: Bazı kişiler, hızlı, ucuz ve güvenli oldukları için çevrimiçi işlemler için bu tokenleri kullanır.

Milyonerlerin aldığı kripto para birimleri

Bitcoin, piyasadaki en büyük ve en eski kripto para birimidir. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere BTC başına yaklaşık 16.700$’dan fiyatlandırılıyor. Önceki tüm zamanların en yüksek fiyatı olan yaklaşık 70.000$’a bakıldığında, Bitcoin satın almak için harika bir fırsat sunmaktadır.

Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

Bunun nedeni yalnızca bu önceki yüksek fiyata ulaşmanın, 4x’ten daha yüksek bir performans anlamına gelmesidir. Bu dörtlü performans, özellikle piyasadaki en sağlam kripto paralardan biri olan Bitcoin ile uğraşırken çok yüksek kabul ediliyor.

Ripple (XRP)

XRP, 2023 için satın alınması önerilen ikinci kripto para birimidir. Ripple şirketinin SEC ile olan davasını 2022’nin 3. çeyreğinde çözmesi gerekiyordu. Ancak, işler sürüklendi ve bugün 2023’ün 1. çeyreğinde çözülmesi planlanıyor.

Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

XRP şu anda 33 sent civarında ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara ulaşmak için x8’den fazlasını yapabilir.

Cardano (ADA)

Cardano, kripto çöküşü nedeniyle en çok darbe alan başka bir kripto projesidir. ADA fiyatları yaklaşık 3 dolardan düştü ve şu anki fiyatı olan 24 sente ulaştı. Cardano, blok zincirini ölçeklendirmek için bilimsel yaklaşımlar uygulayan harika bir projedir.

Kripto Para Milyonerleri Parasını Bu 3 Coine Park Ediyor!

ADA önceki tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşırsa, müthiş bir x12 kazancı sağlayabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Tasfiye Sinyali: LINK ve Bu 11 Altcoin Sert Düşebilir!
Tasfiye Sinyali: LINK ve Bu 11 Altcoin Sert Düşebilir! Grayscale’in Genesis ödemeleri için tasfiye edilmesi, en olumsuz etkiyi, fondaki LINK ve diğer altcoin’lere yapabilir. Fonları nakde çevirecekler mi? Gemini borsası, Genesis ve Grayscale’in çatı şirketi olan Digital Currency Group (DCG) kurucusu ve CEO’su olan Barry Silbert’ı...
Emre Borsan 4 hafta önce