Kripto Para Şirketi, Bu Altcoin’e Dev Yatırım Yaptı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 5 gün önce
746 görüntülenme
Kripto Para Şirketi Altcoin Yatırımı

Shiba Inu tabanlı kripto para platformu DogPad Finance, 50.000 dolarlık altcoin yatırımını duyurdu. Shiba Inu ekosistemine yönelik yatırım, yakın bir zamanda yayınlanacak Shibarium ağına destek veriyor.

DogPad Finance, 50.000 dolarlık kripto para yatırımını duyurdu

Shiba Inu’nun Shibarium ağına geçiş yapmaya ayarlanmış DogPad Finance, yakın zamanda ShibaSwap’in tokeni olan Bone ShibaSwap’e (BONE) 50.000 dolar yatırım yaptığını bildirdi.

Yakın tarihli bir tweet’te DogPad ekibi, Shiba Inu topluluğu olan Shibarium ve ShibArmy’yi desteklemeye devam edeceklerini vurguladı. 50.000 dolarlık BONE yatırımının, Shytoshi Kusama ve Shiba Inu ekosistemiyle dayanışmalarını iletmeyi amaçladıkları yollardan biri olduğu belirtildi.

Yatırım duyurusunda paylaşılan bir ekran görüntüsü, DogPad ekibinin o sırada tahmini değeri 50.335 dolar değerinde 30 ETH’yi 40.282 BONE token karşılığında takas ettiğini gösteriyor. BONE, Shibarium için gas ücretlerinde kullanılacak kripto para birimidir. Token, DogPad Finance Shibarium’a geçtikten sonra platformun likidite havuzu tokeni olarak da işlev görecek.

Yatırım haberinin Shibarium’un başka bir ağın ‘kopyası’ olduğu iddialarının gündemde olduğu bir dönemde geldiğini belirtelim. DogPad Finance ekibi, bu hamleyle Shiba Inu ekosistemiyle dayanışmalarını ilerletmeyi hedefliyor.

Her düşüşte daha fazla BONE satın alınacak

Proje ekibi, DogPad ekosisteminin BONE’nin kendileri için önemini anladığını ve büyümesini desteklemeye kararlı olduğunu belirtti. Bunu yapmayı planladıkları yollardan biri, her düşüşte BONE’ye daha fazla yatırım yapmak. Bu hamle, talebi artırmaya ve BONE fiyat hareketini desteklemeye yardımcı olabilir.

Bu esnada BONE, son zamanlarda Shibarium’u çevreleyen en son FUD tarafından tetiklenen büyük bir düşüşün ardından ayılara karşı savaşıyor. Geçen haftaya göre %20’lik düşüşle BONE, ilk 150 listesinde en yüksek kaybı sağlıyor. Bununla birlikte, son 24 saat içinde %3 civarında yükselerek 1,33 dolara kadar tırmanmayı başardı.

DogPad Finance hakkında

DogPad Finance, Shibarium ağında token oluşturmayı ve yönetmeyi basitleştirmeyi amaçlayan bir kripto ekosistemidir. Amiral gemisi özelliği, ilk DEX tekliflerini (IDO’lar), bağış toplamayı ve token dağıtımını yönetmek için bir arayüz sağlayan LaunchPad’dir.

LaunchPad’in yanı sıra DogPad, token oluşturma sürecini kolaylaştırmak için ek araçlar ve hizmetler sunar. Yerel tokeninin DOGPAD olmasına rağmen, ekosistem, Shibarium’a geçişin ardından özel likidite havuzu tokeni olarak BONE kullanmayı planlıyor.

Kriptokoin.com olarak kripto gündeminin son zamanlarda ilginç Shiba Inu haberleriyle meşgul olduğunu aktarmıştık. Özellikle, Shibarium’un başka bir ağın ‘kopyası’ olduğu hakkındaki iddialar, Shiba Inu ekosistem tokenlerinin fiyatlarını önemli ölçüde baskılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Thecryptobasic

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Altın, FED Faiz Kararına Kilitlendi: Bu 7 Tahmine Dikkat!
Altın, FED Faiz Kararına Kilitlendi: Bu 7 Tahmine Dikkat! Altın fiyatları, bir bankacılık krizi dalgasının küresel piyasaları sarsması ve altının üç yılın en büyük haftalık yükselişine doğru yola girmesiyle Cuma günü %3,5’ten fazla yükseldi. Bu arada, enflasyonla mücadelede daha az agresif bir Federal Reserve için bahisler...
Vural Erkan 5 gün önce