Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!

Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!
Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önümüzdeki haftaya baktığımızda, kripto paralar ve geleneksel finans alanlarındaki önemli gelişmelerin bir karışımı, hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini çekmeyi vaat ediyor. İşte detaylar…

Kripto paralar için birçok kritik gelişme var

Hafta, sektör liderlerinin ve meraklılarının en son trendleri ve yenilikleri keşfetmek için bir araya geldiği, merakla beklenen Upbit Konferansı ile başlıyor. SOL, LINK ve AVAX gibi önemli projeler sahne alacak. Böylece kripto paralar için geleceğine dair öngörüler gündeme gelecek. Salı günü, Williams’ın ekonomi ve potansiyel politika değişikliklerine ilişkin perspektiflerini paylaşacak. Bunun için saat 11:00’de kürsüye çıkmasıyla tüm gözler FED’de olacak. Eş zamanlı olarak, ABD Çekirdek Enflasyon ve Enflasyon rakamları dahil önemli ekonomik göstergeler açığa çıkacak. Böylece ABD’nin ekonomik sağlığı hakkında bilgiler sağlayacak. Bu arada Binance Exchange, Merit Circle’ın (MC) BEAM geçişini tamamlayacak.

Haftaya İzlenecek 6 Altcoin ve Kritik Seviyeler Açıklandı!

Ayrıca kripto paralar için Çarşamba günü ABD’deki temel ekonomik göstergelere odaklanılmakta. Saat 16:30’da açıklanacak olan ABD Çekirdek ÜFE ve Çekirdek Perakende Satış rakamları yatırımcılara üretim ve perakende trendleri hakkında kritik bilgiler sunmakta. Buna ek olarak, ABD Aylık Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) enflasyonist baskılara dair incelikli bir bakış açısı sunmakta.

Haftanın sonları da dolu

Perşembe günü, saat 15:10’da Fed/Barr’ın sahne alacağı önemli FED konuşmaları gerçekleşecek. Eş zamanlı olarak, ABD İşsizlik Maaşı Başvurularının açıklanması işgücü piyasasının mevcut durumuna ışık tutacak. Kripto paralar için ise gün, SmileyWorld ve Decentraland arasında önemli bir ortaklık duyurusunun yanı sıra Arbitrum Günü kutlamalarına sahne olacak. Ayrıca, Flow ekosistemi 1,85 milyon dolarlık bir kilit açma deneyimi yaşadı. Cuma günü, 16:30’da ABD İnşaat İzinleri de dahil kritik ekonomik göstergeler açığa çıkacak. FED üyeleri Daly ve Goolsbee sırasıyla 18:00 ve 17:45’te ekonomik manzaraya ilişkin görüşlerini paylaşacak.

Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler: Yatırım ve Ortaklık Var!

Gün ayrıca Hashdex ve Franklin spot Bitcoin ETF başvuruları için son tarihi işaret ediyor. Bu da kripto para biriminin geleneksel finansa entegrasyonu için çok önemli bir an. Ayrıca, mevcut ABD geçici harcama yasasının süresinin dolması, potansiyel bir hükümet kapanmasına ilişkin endişeleri artırıyor. Hafta ilerledikçe, bu olaylar piyasa duygularını şekillendirecek ve hem kripto paralar hem de geleneksel finans piyasalarının yörüngeleri hakkında değerli bilgiler sağlayacak. Önümüzdeki süreçte neler olacağını ise zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!