Kripto Paraların Amigo Kızı, Bu Coin’de Satış Mı Yaptı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası bugün Bitcoin (BTC) önderliğinde bir atak yaptı. Lider kripto, günlük bazda %10’un artış kaydederek 21 bin dolar çizgisini geçti. Bununla birlikte bunu bir satış fırsatı olarak da görenler olabilir. Anthony Pompliano, fiyat düşüşünden sonra lider kripto Bitcoin’i terk mi etti?

Popüler kripto influencer’ının artık lazer gözleri yok!

Morgan Creek Digital’in ortağı olan Anthony Pompliano, uzun zamandır kripto para topluluğunun demirbaşlarından biri. Aynı zamanda Pompliano, en önde gelen Bitcoin destekçilerinden biri haline geldi. Ancak, sosyal medya kullanıcıları kısa süre önce Twitter’da ‘Pomp’un lazer gözleriyle oynamadığını fark etti. Kripto influencer’ı, ayrıca Bitcoin’i profilinden kaldırdı.

Pompliano’nun U dönüşü sosyal medyada çok fazla alay konusu oldu. BusinessFamous tarafından yayınlanan viral bir tweet, kriptodaki en önde gelen kişiliklerden birinin yakında temettü hisseleri hakkında tweet atacağını ileri sürüyor. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz bu sosyal medya profiline yaptığı yorumda, Pompliano’yu fiyat düşüşüne rağmen inancını sürdürmeye çağırdı. Eski Facebook ürün müdürü, tüm kişiliğini Bitcoin evangelizmi etrafında inşa etti. Bu doğrultuda, önemli bir sosyal medya takipçisi yarattı.

Kripto

Ancak son zamanlarda, Pompliano’nun Twitter paylaşımları, görünüşte bir AI botu tarafından oluşturulmuş ‘ilham verici’ alıntılardan başka bir şeyle doldurulmadı. Bu haftanın başlarında, “İnanç gelişmek için korkuya ihtiyaç duyar,” diye bir tweet attı. Böylece, bunu da diğer bazı bilgelik incileri arasına eklemiş oldu. Bu arada Pompliano, ara sıra hala Bitcoin hakkında paylaşım yapmaya devam ediyor. Ancak kripto para birimleri, açıkça onun için arka planda kaldı.

Anthony Pompliano kriptoyu gerçekten terk mi etti?

Pompliano, bu Cuma günü erken saatlerde yayınlanan bir Substack gönderisinde Twitter söylentilerine değinerek, ‘hiçbir konuda’ fikrini değiştirmediğini açıkladı. Bitcoin müjdecisi ayrıca, lider kripto para birimine olan inancının ‘her zamankinden daha derin’ olduğunu da ekledi. Ayrıca Pompliano, Bitcoin’in gelecekte ‘çok daha değerli’ hale geleceğini tahmin ediyor.

Aynı zamanda Pompliano, lider kripto para biriminin kendisini alçalttığını söylüyor. Kripto influencer’ı, 2019’daki blog gönderilerinden birini hatırlattı. Kriptokoin.com haberlerinden hatırlayacağınız üzere, burada Bitcoin fiyatının 2021’in sonunda 100.000 dolar işaretine ulaşacağını tahmin etti. Pompliano ayrıca, tüm kimliğini Bitcoin’e bağladığı için pişman olduğunu söylüyor. Bu yüzden lazer gözleri ve hashtag’i profilinden kaldırmayı seçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Paraların Amigo Kızı, Bu Coin’de Satış Mı Yaptı?