Kripto Ticaret Yazılımından Dev Yılbaşı İndirimi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılbaşı yaklaşırken TradeSanta kullanıcılarına Noel hediyeleri veriyor ve kripto botlarıyla yapılan ticaretlerin işlem ücretini azaltıyor. Bulut temelli kripto ticaret yazılımı şu an önde gelen borsalarda çalıştırılan botlarla yapılan işlemlerden 6 aylık pakette %30 12 aylık pakette de %50 indirim uyguluyor.

31 Aralık 2019’a kadar bu ticaret planlarından birini aldığınızda veya var olan paketin süresini uzattığınızda indirim otomatik olarak uygulanıyor.

Bu teklif gelecek yılda birçok kişinin otomatik kripto para ticaretini keşfi anlamına gelebilir.

Otomatik kripto para ticaret platformu TradeSanta siparişleri 100 kat hızlı gerçekleştirmek ve tüccarların 7/24 telefonlarına bağımlı kalmalarının önüne geçmek amacıyla kuruldu.

Artık geniş indirim seçenekleriyle acemi, ortalama ve deneyimli yatırımcılar kripto ticaret deneyimlerini otomatik ve çok daha verimli hale getirecekler.

Şu an için TradeSanta kullanıcıları için, içlerinde ücretli seçenekler, ücretsiz 2 botlu planlar, sınırsız eş sayısı ve stratejiler bulunun birkaç paket mevcut.

Normalde 100 dolar olan Maximum Plan, TradeSanta’nın yılda bir defa gerçekleştirdiği indirimle, 12 aylık alımda 50 dolara geliyor.

Plan içeriğinde sınırsız bot, sınırsız eş, HitBTC’de %0 işlem ücreti, tüm stratejiler, Telegram bildirimleri ve genel destek bulunuyor.

Yıllık temel planı alanlar ise her ay için yalnızca 7,5 dolar ödeyerek 49’a kadar bot, tüm stratejiler, Telegram bildirimleri ve genel desteğe sahip olabilir. Noel indirimi dışında aynı hizmet için iki katı ödeme gerekiyor.

%30 indirimle ise aynı paket aylık 10,5 dolara geliyor.

Daha fazla ticaret planı için Tradesanta web sitesine yada Telegram kanalına bakabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kripto Ticaret Yazılımından Dev Yılbaşı İndirimi