Kripto Uzmanı, 5 Meme Coin’i Sıraladı: En Başarılıları Bunlar!

Shiba Inu Hero 1
Shiba Inu Hero 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin’in fiyatı geçen yıl %9,330 arttı ve şu anda yatırımcıların Robinhood borsasından satın alabilecekleri Shiba Inu maskotundan ilham alan tek meme coin. Bu nedenle, analist Wayne Duggan’a göre konu başarıysa, ilk sıraya Dogecoin aday gösterilebilir. Peşinden bu meme coin projeleri kralı tahtan indirmek için yarışıyor…

İkinci sırada DOGE’nin en büyük rakibi var

Shiba Inu, Bitcoin yan ürünü olan Dogecoin’in en popüler klonlarından biri. İkinci derece yan ürünler alanında en büyük başarıyı Shiba Inu elde ediyor. Ayrıca, Shiba Inu topluluğuna finansal hizmetler sağlayan merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap’ta en popüler yerel token olarak benzersiz işlevselliğe sahip birkaç token’den biridir.

SHIB Önemli Ortaklığı Duyurdu! "Yeni Zirveler Geliyor"

Shuba Inu, 2021’de şimdiye kadarki büyük bir yükselişin ardından şimdi 11,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu dünyanın en değerli 20 kripto para biriminden biri haline getiriyor. Aynı zamanda analiste göre en başarılı meme coin projeleri arasında ikinci sırada yer alıyor.

Sıradaki meme coin: Dogelon Mars (ELON) var

Yatırımcılar en başarılı iki Shiba Inu kripto para biriminin ötesine geçtiğinde, paketin geri kalanına ulaşmak için geniş bir boşluk var. Dogelon Mars, Ethereum’un ERC-20 token standardını kullanan Blockchain’e dayanmaktadır. Projenin web sitesine göre, “tüm halklar ve medeniyetler tarafından kullanılabilecek” tek gerçek “galaksiler arası para birimi” olma gibi yüce hedefleri var.

Bu hedefin gerçekleşmesi birkaç yıl daha sürebilir. Ancak şimdilik, Dogelon Mars’ın 393,8 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve bu da onu köpek temalı en değerli kripto para birimlerinden biri haline getiriyor.

Elon Musk Tweet Attı ve Bu 3 Meme Coin Pik Yaptı! Sonra…

Tam bir Dogecoin klonu: renDOGE (RENDOGE)

renDOGE, Dogecoin’in bire bir temsilidir, ancak Ethereum’da (ETH) Blockhain’de faaliyet gösteriyor. Ren, her para biriminin farklı sürümlerini kullanarak farklı Blockchain’ler arasında kripto para birimlerinin aktarılması için açık bir protokoldür. Nihai hedef, multi-chain, merkezi olmayan bir finans ekosistemi oluşturmaktır.

renDOGE, Ocak 2021’deki en düşük seviyelerinden yaklaşık %980 arttı, ancak aynı zamanda Mayıs 2021’deki en yüksek seviyelerinden %65’ten fazla düştü.

Ünlü Milyarder, Bu Meme Coin'den Çokça Aldı! Fiyat Sıçradı

Son sıradaki meme coin bir Elon Musk efsanesi

Floki Inu, Musk’ın Haziran 2021’de yeni Shiba Inu yavrusunun adının Floki olacağını tweet’lemesinden kısa bir süre sonra Ethereum ağında bir ERC-20 token olarak başlatılan bir kripto para birimidir.

Floki’nin dolaşımda yaklaşık 9.4 trilyon kripto parası var, ancak son derece hiper deflasyonist olacak şekilde yaratıldı. Her alım veya satım işlemi, pazarlamaya fon sağlamak, token sayısını azaltmak ve yatırımcıları elde tutmaya teşvik etmek için %8 gibi devasa bir vergiye tabidir. Verginin yarısı pazarlamayı finanse etmek için kullanılırken, diğer yarısı zaman içinde arzı azaltmak için madeni paraları dolaşımdan kaldıran “yakma cüzdanı” da dahil olmak üzere kriptoyu tutan tüm cüzdanlara dağıtılır.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Floki Inu, yalnızca geçen ay %44 arttı ve kripto para son zamanlarda CoinMarketCap’te en çok trend olan borsa oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Uzmanı, 5 Meme Coin’i Sıraladı: En Başarılıları Bunlar!