Reklamı kapat

Kriptoda Haftanın Özeti – 26 Mart & 1 Nisan

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 2 Nisan 2018
0 görüntülenme

Litecoin topluluğunun merakla beklediği LitePay, gereken özenin gösterilmemesi nedeniyle tüm işlemlerini durdurdu ve satışını beklemeye başladı.

 

Telegram ICO’su TON, şubat ayındaki ilk turda 850 milyon dolara ulaşmıştı. Yakın zamanda gerçekleşen ikinci turla 1.7 milyar dolara ulaştı.

 

Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin, son yazısında getirilecek bir güncelleme ile toplam Ether arzının 120 milyona sabitlenmesi gerektiğini belirtti.

 

Ocak ayında Bitcoin için ‘Caiz değil’ açıklamasını yapan Diyanet, Zonguldak’ta görevli 2 imamın Bitcoin ticareti yaptığı gerekcesiyle görevlerine son verdi.

 

Kripto madenciliği devi Bitmain’in Ethereum madenciliğinde kullanılması için ASIC geliştirdiği ve 2018 yılı içerisinde piyasaya sunacağı iddia edildi.

 

Coinbase, son açıklamasında; “Önümüzdeki aylarda Coinbase’de Ethereum ERC20 teknik standardını destekleme niyetimizi açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu, gelecekte Coinbase’in ERC20 coin’lerini platforma eklemesinin önünü açıyor.” dedi.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Death Cross Sonrası Bitcoin Yeniden $7,000 Seviyesinde Haftasonu Bitcoin (BTC) “death cross” (kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareketli ortalamanın altına düşmesi) olsa da şu anda 7000 doların üzerinde seyir ediyor. Çok korkulan teknik gösterge (50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamanın altına...
Egehan Karışman 2 Nisan 2018