Reklamı kapat

Kriptoda Haftanın Özeti – 9&15 Nisan

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 16 Nisan 2018
41 görüntülenme

Binance’ın Malta’ya taşınma kararından sonra OKEx’de Malta’ya taşınma kararı aldı. Ada ülkesi olan Malta, sağladığı yasal avantajlarla Blockchain dünyasından yoğun ilgi görüyor.

 

Yahoo Japonya, 2018 sonbaharında çalışmaya başlayacak bir kripto borsasının %40’lık hissesini satın aldığını duyurdu.

 

Amerika merkezli kripto borsası Bittrex, uzun bir aradan sonra yeni kullanıcı kayıtlarını kabul etmeye başladı. Yoğunluktan dolayı kilitlenen sistem kısa bir süre sonra yeni üyleri kabul etmeye başladı.

 

Geçtiğimiz günlerde LitePay projesini iptal eden ekip, TenX ile işbirliği yapıp Litecoin Debit kart çıkaracaklarını duyurdu.

 

Binance, 30 milyon dolar değerinde 2 milyondan fazla BNB coin yakma işlemi gerçekleştiğini duyurdu. Ancak bu duyuru BNB fiyatını etkilemedi.

 

Kocaeli-İzmit’te bir iş yerinde Bitcoin madenciliği için kullanılan cihazlardan biri aşırı ısınınca yangın çıktı. Çok sayıda cihaz kullanılamaz hale geldi.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İzmit’te Bitcoin Madenciliği Yangını Bitcoin madenciliğinde kullanılan cihazların aşırı ısınması özellikle havaların ısındığı bu dönemde ekstradan sorun çıkartıyor. Kocaeli’nin İzmit ilçesinde demir iskele imalathanesinde bitcoin üretimi yapılan cihazlar aşırı ısınınca yangın çıktı. 3 iş yerinin zarar gördüğü yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle...
mcgregor 16 Nisan 2018