Kriptokoin Bundle’da!

Varol Tepecik
Varol Tepecik 2 Ekim 2017
3 görüntülenme

Bitcoin ve diğer alternatif kripto paralar hakkında güncel haberleri takip edebileceğiniz aynı zamanda bilgilendirici yazılar ile bu teknolojiyi daha iyi anlayabileceğiniz içerikler sunan Kripto Koin’i artık Bundle uygulamasından takip edebilirsiniz.

Bundle, spordan teknolojiye, ekonomiden siyasete birçok farklı kategorideki birçok haber sitesini tek bir platformdan takip etmenize imkan sağlayan bir mobil uygulama. Artık Kripto Koin’i bu uygulama üzerinden de takip edebilir ve kripto koin piyasası hakkında en güncel haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Bundle uygulamasını cep telefonunuza yüklemek ve KriptoKoin’i bu uygulamada  takip etmek.

Android kullanıcıları Google Play‘den, iOS kullanıcıları ise AppStore üzerinden Bundle uygulamasını indirebilir.

Bundle uygulamasını indirdikten sonra My Bundle kısmından “Kaynak Ekle” düğmesine tıklayıp arama kısmına “Kriptokoin” yazarak bizi takip edebilirsiniz.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin 4500 doları test etti! Çin’deki ICO yasağı ve Çin borsalarındaki işlem kısıtlaması ile 5000 dolar seviyelerinden 3000 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin, üzerindeki kara bulutları dağıtmışa benziyor. Kripto koin bu hafta içerisinde yüzde 10’un üzerinde değer kazanarak 4500 dolar seviyesine yaklaştı;...
Serkan Eser 3 Ekim 2017