Reklamı kapat

Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platform Kriptokoin.com, Yenilenen Yüzüyle Sizlerle!

Serkan Eser
Serkan Eser 2 ay önce
0 görüntülenme
Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platform Kriptokoin.com, Yenilenen Yüzüyle Sizlerle!

Türkiye’nin lider kripto haber platformu Kriptokoin.com, siz değerli okuyucularına yeni tema geçişinin müjdesini veriyor. Yeni tema ile Kriptokoin.com sizlere,

  • Profesyonel ve düzenli sayfa tasarımı,
  • Kolay okunabilirlik ve tüm haberlere anında erişim,
  • Kategorize edilmiş haber sunumu,
  • Hızlı yüklenme süresi ve kullanıcı dostu tasarım

Ve daha fazlasını sunuyor. Haydi gelin Kriptokoin.com’un yeni temasında buluşalım!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ABD'li Politikacı İddialı: Bu Altcoin Çok Büyüyecek!
ABD’li Politikacı İddialı: Bu Altcoin Çok Büyüyecek! ABD’de eski Kongre adayı ve Gokhshtein Media kurucusu, popüler altcoin XRP’nin “trollerini” eleştirdi. Ripple ordusunun büyümeye devam edeceğini söyledi.  İşte detaylar… Gokhshtein, popüler altcoin XRP’de yükselişte Önde gelen medya kuruluşu kurucusu, eleştirilere rağmen Ripple’ın büyümesinden emin. Kripto...
Aslı Dinçer 2 ay önce