Kriptokoin’den Yeni Hizmet: Metaverse ve NFT Kategorisi!

kk 2
kk 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin lider kripto para haber portalı Kriptokoin.com, geçtiğimiz yıl boyunca kripto para alanını altüst eden metaverse ve NFT’lere yönelik kategori oluşturdu. Bu iki yenilikçi alana dair haberlerimiz ve özgün yayınlarımız, bu kategori altında takip edilebilecek. İşte detaylar…

Kriptokoin’de Metaverse ve NFT kategorisi açıldı

Türkiye’nin en çok okunan öncü kripto para haber sitesi olarak, geçtiğimiz bir yıl boyunca piyasalarda çığır açan ve kripto para alanının ana akıma daha çok yayılmasını sağlayan iki alana, metaverse ve NFT’lere yönelik kategorinin açıldığını; siz değerli okuyucularımızla paylaşmak isteriz.

Artık Bitcoin ve altcoin’leri kapsayan Haberler kategorisi, Fan Token’lar kategorisi, Koin Keşif ve Kriptopedi’nin dışında artık metaverse ve NFT’lerin de kendine özel kategorisi var. Genel kripto para piyasasından bağımsız olarak yalnızca bu alandaki gelişmeleri takip etmek isteyen okuyucular, bu kategori ile isteğini gerçekleştirebilir. Ayrıca bu piyasaya yönelik özel yayınlar yapacağımızı da belirtmekte fayda var.

Milyarder, Metaverse Coin ve Web3 Yatırımlarını Açıkladı!

Metaverse’ler ve NFT’ler: Neden önemli?

Birçoğuna göre NFT’ler ve metaverse kombinasyonu ile ilişkili sayısız potansiyel, geleceği değiştirecektir. Metaverse’ler, her şeyin mümkün olduğu dijital bir dünya sunarken NFT’lerin alana nasıl “sahiplik” ve “benzersizlik” getirdiği görülebiliyor. Dijital dünyanın ve dünyadaki gerçek-dijital varlıkları temsil etmenin bir yolunun birleşimi, birçok deneyimi değiştirebilir. Birçoğu NFT’lerin metaverse’ün bir parçası olduğunu varsayıyor, bazıları ise NFT’lerin metaverse’ün yapı taşları olduğunu düşünüyor. Her türlü, NFT’lerin ve metaverse’ün geniş bir fırsat yelpazesi sunma olasılığının oldukça yüksek olduğuna inanılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kriptokoin’den Yeni Hizmet: Metaverse ve NFT Kategorisi!