KuCoin, Merkezi Olmayan Dijital Kimliğe Öncülük Eden 27. Spotlight IEO’da Yaşam Formunu Tanıttı

KuCoin, Merkezi Olmayan Dijital Kimliğe Öncülük Eden 27. Spotlight IEO'da Yaşam Formunu Tanıttı
KuCoin, Merkezi Olmayan Dijital Kimliğe Öncülük Eden 27. Spotlight IEO'da Yaşam Formunu Tanıttı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir küresel kripto para borsası olan KuCoin, merkezi olmayan dijital kimlik (DID) çözümlerinde öncü olan Lifeform’un (LFT) yer aldığı 27. Spotlight Token Satışını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Lifeform, güvenli ve sorunsuz merkezi olmayan dijital kimlik çözümleri sunarak dijital dünyada devrim yaratıyor. Son teknoloji ürünü 3D avatar oluşturma araçları, görsel DID protokolleri ve sağlam bir metaverse motor SDK’sı ile desteklenen yerel bir Web3 merkezi olmayan kimlik sistemi içerir. Lifeform kendini Bitcoin ekosistemini geliştirmeye adamıştır. 2024 yılında başlatılan Lifeform Universal Domain platformu, .btc son ekine sahip sezgisel Blockchain alan adlarının geliştirilmesini kolaylaştırmaya odaklanmaktadır. Farklı ağlarda kullanıcı tanımlama ve kimlik doğrulamayı basitleştirerek, kullanıcıların birden fazla Blockchain’deki dijital varlıklarını verimli bir şekilde yönetmelerini sağlarken, tekrarlayan kimlik doğrulamalarını ortadan kaldırarak güvenli ve güvenilir etkileşimler sağlar.

Yaklaşan Spotlight, Lifeform’un 150.000 USDT’lik sabit bir üst sınırda belirlenen ve 3.000 kazanan piyango bileti arasında dağıtılacak 5.000.000 LFT tokeni sunan token satışını içeriyor.

Katılım detayları

6 Mayıs 2024, saat 10:00 UTC’den başlayarak 12 Mayıs 2024, saat 16:00 UTC’ye kadar KuCoin, kullanıcıların USDT ve KCS bakiyelerinin saatlik anlık görüntülerini kaydedecektir. Bu anlık görüntüler, her katılımcının alabileceği piyango bileti sayısını belirleyecek olan ortalama Net Varlık Değerini hesaplamak için kullanılır. Her kullanıcı için bilet tahsisi, bilet hesaplama dönemi 13 Mayıs 2024 tarihinde saat 10:00 UTC’de sona erdikten sonra onaylanacaktır. Piyango kazananları 14 Mayıs 2024 tarihinde saat 10:00 UTC’de açıklanacak ve tokenler 15 Mayıs tarihinde saat 08:00 ile 11:00 UTC arasında dağıtılacaktır.

Kullanıcılar uygunluklarını ve bilet tahsislerini Spotlight sayfasından kontrol ederek token satış süreci boyunca şeffaflık ve erişilebilirlik sağlayabilirler.

KuCoin, topluluğunu Lifeform gibi yenilikçi ve yüksek kaliteli projelerle güçlendirmeye, küresel kripto endüstrisinin erişimini ve teknolojik becerisini sürekli olarak ilerletmeye kendini adamıştır.

Daha fazla ayrıntı için lütfen KuCoin Spotlight Duyurusunu ziyaret edin.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de faaliyete geçen KuCoin, Seyşeller’deki operasyonel merkezi ile önde gelen bir küresel kripto para borsasıdır. Kapsayıcılığa ve topluluk eylem erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak, 800’den fazla dijital varlık sunar ve şu anda 200’den fazla ülke ve bölgedeki 31 milyon kullanıcısına Spot ticaret, Marj ticareti, P2P Fiat ticareti, Vadeli işlem ticareti ve Staking sağlar. KuCoin, 2023 yılında Forbes tarafından En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçildi ve Finder’ın 2023 Küresel Kripto Para Ticaret Platformu Ödülleri’nde yüksek övgüye değer küresel bir borsa olarak kabul edildi. Daha fazla bilgi için https://www.kucoin.com/.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

KuCoin, Merkezi Olmayan Dijital Kimliğe Öncülük Eden 27. Spotlight IEO’da Yaşam Formunu Tanıttı